sta najvise mrzite?

Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Mrzim Brate uzrečicu.. Mrzim neokupane koji imaju kupatilo i toplu vodu.. mrzim EMO pokret... mrzim debile koji postavljaju pitanja po forumima tipa: "Aj' mi nađite to i to, frka mi je hitno mi je, ja ne umem da se snađem, hvala!" .. mrzim verske fanatike i komplet grand bljuvotariju.... mrzim Borisa Tadića i Ivicu Dačića "Kale!... KaLE!. Hill! Brdo.." ... (da ne nabrajam dalje što se ovoga tiče, dakle, sve komplet) ... mrzim pandure klošare - kokošare koji NISU ljuštili 4 godine u Kamenici... mrzim sve profesore matematike... mrzim Papu... Mrzim komplet Wall Street.... mrzeo sam i Majkl Džeksona... mrzim kada neko kaže "ma, biće bolje, polako" (zato što će u k**** biti bolje)... ...
...

yebote, koji sam ja hejter... :(
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ništa ne mrzim... još uvek... i nadam se da neću početi.
Ima stvari koje ne volim. Dug je spisak...laži, zlo, nebriga...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Mrzim što sada moram da ustanem 101 put da proverim zašto lupaju vrata i da nađem gde duva promaja....Skače mi po lobanji kad počnu vrata da udaraju a nigde promaje....jbni mrtvi vetar. Da bog da stao.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Mrzim kad me neka glupost iznervira, kao što me iznerviralo malopre kad sam video da mi se u postovima pojavljuje ova reklama za neki faking sajt za flertovanje... Koji sam đavo i kliknuo na to njesra...

Edit: Aaaaa, izgleda da se više ne pojavljuje. :D
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Mrzim ove sličice "2 milions guys and girls... bla bla", ne razumem u čemu je fora i nabacano izgledaju u pojedinim postovima...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mrzim kad sam umoran i kad mi je slaba koncentracija a nije vreme za spavanje...:butcher:
 
Natrag
Top