sta najvise mrzite?

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Mrzim mušice,komarce,klintonke,prepotentne ljude,Makijaveliste,politiku,ekonomiju,fugomal...

Facebook,šiptare,Veliku Britaniju,razmažene ćerke bogataša,Leu Kiš i onu što vodi Magacin In,mrzim nacionalističke hrvate i bošnjake jer i oni mrze mene,mrzim kaladont od biljaka,mrzim kad me neće nešto što radim,kad se stvari u lančanom nizu izdešavaju nepovoljno po mene i to kao da je namerno...kada treba nešto da računam....kad ne mogu da se setim šta treba da napišem ,kao sada ...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Mrzim muhe,nepravdu,nacionalizam,omalovazavanje,one koji tuku slabije,zimu,planincugu,mrzim kad me smaraju dosadni cigani glupom pricom,nafurane ljude koji lebde,kupus,blato,bljuzgu,mrzim kad me neko udari po ledjima ili pocupa za kosu(pa makar u sali),mrzim kad neko smrducka jer mu je mrsko istusirati se,mrzim tatine sinove koji nemaju tri razreda osnovne a voze mecku i vodaju neke "extra cure",mrzim te "extra cure",mrzim slatku kafu,mrzim zlostavljace zivotinja,zena,djece ljudi uopste zapravo,mrzim osude bilo koje vrste,mrzim ljude koji ne znaju zivjeti u zajednici misle da je sve nji'ovo:D,mrzim facebook,mrzim jednog svog bivseg momka(ne mrzim samo mi se povraca kad ga vidim-zasluzio je),oruzje,ratove,mudzahedine,vehabije,mrzim ici kod zubara,mrzim cupati obrve,depilacije i sva sta s*anja s dlacicama:mrgreen:
Dosta povelik mi spisak vec:D
Sjetila sam se!
Mrzim gliste,crve,zabe(sve te ljigavce),mrzim kad usmrknem(slucajno)biber....
Ima jos kilo toga...:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
131
a ja ljude koji misle da su interesanti,a zapravo nevidjeno smaraju...
 
Natrag
Top