Šta može da vas iznervira?

Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Jebiga, za dlaku ... Gibson 4 zica ...
A i ja sam vise za staru skolu rock muzike. To sto trenutno drndam u BlackMetal bendu mi je najveca zivotna greska ........

Ma ćuti, ne pričaj svašta, bolje u BlackMetal bendu nego u pozadini Harisa Džinovića ili kao pratnja Ninoslava seljačine... :bad: Šta fali Blackmetalu? Fali kinta, a? Ne izmotavaj se... yes3

btw, koliko ja znam, Les Claypool ima poprilično dosta iskustva na sceni... moglo bi se reći da je njegov način, njegova škola i te kako stara škola bas gitare... slažeš se?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ma ćuti, ne pričaj svašta, bolje u BlackMetal bendu nego u pozadini Harisa Džinovića ili kao pratnja Ninoslava seljačine... :bad: Šta fali Blackmetalu? Fali kinta, a? Ne izmotavaj se... yes3

Fali sto su mi ideali Purple, Zepp, Zappa, Heep, Railroad .... Nije mnogo, samo pola veka kasnim .....

Sto se tice kinte, ja ovo ne radim zbog kinte nego zato sto volim muziku i volim da sviram - smiruje me a i svakog dana sve vise ucim ....
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kad se u nekoj temi na forumu javljaju likovi po 10 puta i daju odgovore, bez da ih je neko nešto citirao ili pitao, a o promašenim temama da ne govorim...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
ne znam wacko2 voli da se zavuce u kesu i da spava,a najgore kad pocne kesa da suska od nje ufff al me to iznervira ... luudaa macka :???:

Cuti ... Moj macor najvise voli da spava u korpi za ves ... Nemas pojma kako to izgleda kad se skloni ... Mogao bih da prodajem dlake na kilo ... wacko2wacko2:???:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nekad neko nekad niko... licemerje, malodušnost i sve što iz toga proizilazi yes3
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kada uploadujem video na YT i stigne do 98% i kaže uploading failed...unknown error...
I tako dva puta...uffffff
angry.gif
angry.gif
angry.gif
 
Natrag
Top