Sta mislite o...

Učlanjen(a)
06.01.2012
Poruka
94
Pozdrav, posto sam nedavno pisao temu o auto oglasima -sajtu, uspesno radim na tom projektu.
Medjutim upoznao sam mnoge ljude preko emaila koji ne znaju programske jezike, znaju jedno drugo, ali to ne znaju a imaju volju da uce o tome. Medjutim mi se zale da nema nijedan sajt/forum gde bi se ucilo na balkanskim jezicima.

Sta mislite o otvaranju takvog foruma?
PS: Pored toga sto ima sajt school za programske jezike, pricam o otvaranje na balkanskim jezicima.

Cisto da cujem Vase misljenje,
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Meni je sve jedno ali više volim na egleški kada piše. Uostalom engleski mora da se zna a evo i ovi pdf-ovi sa jezicima su mi svi na engleskom. Tako da podjednako vladam sa Serbo-english. Jedino me gramatika ubija za razgovor.
 
Učlanjen(a)
10.05.2013
Poruka
4
Pozdrav, posto sam nedavno pisao temu o auto oglasima -sajtu, uspesno radim na tom projektu.
Medjutim upoznao sam mnoge ljude preko emaila koji ne znaju programske jezike, znaju jedno drugo, ali to ne znaju a imaju volju da uce o tome. Medjutim mi se zale da nema nijedan sajt/forum gde bi se ucilo na balkanskim jezicima.

Sta mislite o otvaranju takvog foruma?
PS: Pored toga sto ima sajt school za programske jezike, pricam o otvaranje na balkanskim jezicima.

Cisto da cujem Vase misljenje,
Pozdrav
Ovde na ovi forum ima svakakvi balkance tako da mozes mnogo da naucis nebrini
 
Natrag
Top