Sta mislite o Sundjer Bobu?

Član
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
39
Ima nas mnogo koji volimo da gledamo Sundjer Boba, iznova i iznova... yes3 Ali i onih koji taj crtani ne mogu ocima da vide :-|
Koji je vas omiljeni lik iz crtanog? Imate li neku omiljenu scenu ili recenicu koju ne mozete da zaboravite? :bafghjd:
Meni je, recimo, ova pesma jaaaako tuzna... I mnogo mi se svidja, ali ne znam zasto :???:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
39
Lik peče pljeske pod vodom Mislim šta reći!
Aha... I pored tolike vode kupa se u kadi ili u okeanu koji je, inace, u okeanu:p I gleda TV pod vodom... Telefonira... I jos svaaaasta, al ga volim:bafghjd:
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Sunđer Bob?
Laki crtani kad nemaš šta da radiš. Mogu da ga gledam, ali ne ludim za njim. Čovek ima lepo ime, a odvratan smeh. Omiljena scena: database error. Omiljeni lik: database error.
 
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
1
Obožavam do panja! Iznova i iznova uživam!!! Svaki lik mi je ok na svoj način...Keba je opsesivno opterećen novcem i ne može da svet doživi na neki drugi način...Lignjoslav je egocentrični manijak koji je ubeđen da je najbolji klarinetista na svetu i uopšte u većini stvari...dok su Sunđer Bob i Patrik zvezda potpuno opušteni likovi...i uglavnom Sunđer biva uspešniji u svemu...
 
Natrag
Top