Sta mislite o ovome

Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
21
Evo vcrs malo ubijam dosadu na youtube i naletim na ovo


Ovaj vozac je trenutno u zatvoru zbog "vaspitavanja" razmazenog supka i izbacivanja istog iz autobusa,nakon dugog provociranja...Klinac je provocirao i na kraju "napao" vozaca...Ja sam na strani vozaca,i jos bi mu i oca isamarao sto ga nije znao vaspitati...a sad vase misljenje? i nemojte me napadati sorry ja sam staromodan kod mene vazi ono postuj starije ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ovaj vozac je trenutno u zatvoru zbog "vaspitavanja" razmazenog supka i izbacivanja istog iz autobusa,nakon dugog provociranja...Klinac je provocirao i na kraju "napao" vozaca...Ja sam na strani vozaca,i jos bi mu i oca isamarao sto ga nije znao vaspitati...a sad vase misljenje? i nemojte me napadati sorry ja sam staromodan kod mene vazi ono postuj starije ;)

I treba da je u zatvoru... ma koliko da je dete nevaspitano, nema prava da fizicki nasrce na njega...
Da je neko tako nasrnuo na moje dete, sta god da je uradilo, taj ne bi skoro prohodao...
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
21
I treba da je u zatvoru... ma koliko da je dete nevaspitano, nema prava da fizicki nasrce na njega...
Da je neko tako nasrnuo na moje dete, sta god da je uradilo, taj ne bi skoro prohodao...

Ok...a pazi ovo....pre par dana sedim sa prijateljevim kolegom u kaficu i momak je moje god 92....Majka mu je isla kuci autobusom sa posla, a to vece je bio Cecin Koncert ovde u Banjaluci, i nekolicina klinaca 14-15 godina je tu zenu napastvovala citavim putem, i sada naravno taj decko kad je to saznao, sa svojim ortacima ih je nasao sve do jednog i polomio im sta se moze polomiti...i sta sad trebali bi sad roditelji tih klinaca njega ubiti, pa onda njegovi roditelji, njihove i tako u nedogled....

a evo jos jedan primer moj prijatelj iz osnovne trenutno lezi na tunjicama zbog ubistva, jer mu je isto tako u marketu majku napao narkoman i decko fine uzme sipku za armaturu i probode ga...

aa za sve ovo su krivi roditelji koji ne znaju vaspitati djecu, bar po meni...

imam primera xxxxx.......pre neki dan sam isao busom u skolu 4. raz sam, i vidim ulazi stariji deda u bus (a bus je prepun jedva se dise) i svi su primetili dedu, a ja sedim u drugom redu i tu sam najmladji i ustanem da on moze sesti, dok jedna "gospodja" od nekih 40god koja je isto sigurno majka automatski seda na to mesto iako zna da sam ustao zbog tog coveka i pravi se luda i gleda kroz prozor na suprotnu stranu...-.-
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
A zašto je taj tvoj drug morao da probode tog narkomana? Zašto ga nije lepo ošinuo preko zuba sa tom šipkom?
Ako sam te dobro razumeo, ti si kažeš rođen 1992? Tek dobio ličnu kartu....? I pišeš nešto o mlađima od sebe? .. lol..
Pa jesi li ti svestan da između tebe i deteta od 16 ili 15 nema nešto puno razlike?
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
@OgnjenM

Ne moze se generalizovati na taj nacin... pitanje je sta konkretno mislimo o snimku, na to sam odgovorio...
Ne bih dublje zalazio u problematiku, nemam dece, samim tim nisam kompetentan...
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
21
A zašto je taj tvoj drug morao da probode tog narkomana? Zašto ga nije lepo ošinuo preko zuba sa tom šipkom?
Ako sam te dobro razumeo, ti si kažeš rođen 1992? Tek dobio ličnu kartu....? I pišeš nešto o mlađima od sebe? .. lol..
Pa jesi li ti svestan da između tebe i deteta od 16 ili 15 nema nešto puno razlike?

Pa to je vec malo teze pitanje, on je odrastao bez oca i siromasan...Zavrsio je samo osnovnu, jer je on prakticno odrzavao porodicu...valjda mu doslo sve...Da,da...U godinama nema mnogo razlike al u razmisljanju ima itekako...Potrudicu se da ti snimim klip posto ja u smeni imam takve da vidis sta je razlika 3 godine "danas"...aaa ja i ne kazem da su svi takvi, al danas je vecina -.- torbicie pod rucicu, maxerice niz ulicu i ludi su -.-

a temu sam postavio da vidim da li sam u pravu ili gresim, mozda ipak previse preterujem
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
11
Vozač je tamo gde mu je mesto, da je malo povukao klinca za uvo pa da shvatim ali ovo je stvarno za zatvor.

Da li bi junačina ovako reagovala da je klinac stariji desetak godina, ne verujem, ćutao bi i radio ono za šta je plaćen.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Mozda ga je ovaj klinac duze vremena provocirao, coveku je puko film pa je ovako reagovao. Nije imao zelju da ga udari, mislim da je zeleo samo da ga izbaci iz autobusa. Nekim danasnjim klincima je jako tesko recima objasniti neke stvari, pa nekad neki od njih i zasluzuju jedan vaspitni samar.
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
21
Mozda ga je ovaj klinac duze vremena provocirao, coveku je puko film pa je ovako reagovao. Nije imao zelju da ga udari, mislim da je zeleo samo da ga izbaci iz autobusa. Nekim danasnjim klincima je jako tesko recima objasniti neke stvari, pa nekad neki od njih i zasluzuju jedan vaspitni samar.


hvala bogu da me neko razumije :))
 
Natrag
Top