Sta mislite o ljubavi izmedju srpkinje i grka?

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Danas sve može, ništa nije neobično. Kad je Bole iz Crnog Gruje mogo da se zaljubi u krmaču Cvetu, pa što ne bi moglo i ovo.:lol:

Uzmite se, volite se i učestvujte u demonstracijama do kraja života.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ovo me podseca na jedan simpatican i opustajuci film "Moja velika mrsna pravoslavna svadba". ;-)
Ma samo napred, ako se slazete, nema problema.
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
e bas neki dan mi jedna devojka pricala o svojoj vezi,romansi sa grkom;)..interesantan spoj..dosta su konzervativni po pitanju braka,veza...ali ne i sirovi,izuzetno kulturni,pazljivi prema zenama:)..mi smo za njih liberalni i to ih jako intrigira..sto je bas cudno,bar meni..
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
15
lep je cuti za grka i spkinju ljubav ono kao love forever... samo se pitam kad se udas za tog grka kako bi se nazvala svoju decu tad kad budes sa grka u braku ? :D znam da grci daju imena svojih dede i babe, ako bi se zvao deda recimo primer: sluereserry morala bi da das takvo ime svom detetu ako je musko ako zensko po babi... ja imam lepo mislene o grcima ali ono sto u srbiju i ostalim zemljam se jede "Sarma" oni to kazu jedu svinje samo mislim prvo kazu e mi smo super ovo ono a ova iza ledja bas ono bezveze... :) :blum3:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
lep je cuti za grka i spkinju ljubav ono kao love forever... samo se pitam kad se udas za tog grka kako bi se nazvala svoju decu tad kad budes sa grka u braku ? :D znam da grci daju imena svojih dede i babe, ako bi se zvao deda recimo primer: sluereserry morala bi da das takvo ime svom detetu ako je musko ako zensko po babi... ja imam lepo mislene o grcima ali ono sto u srbiju i ostalim zemljam se jede "Sarma" oni to kazu jedu svinje samo mislim prvo kazu e mi smo super ovo ono a ova iza ledja bas ono bezveze... :) :blum3:

Ako bude muško ja predlažem da se zove Hristodulu.

Baš si nam to lijepo i jasno objasnio nikolayR, šest puta sam čitao da shvatim. Kad sam iz Bosne, ko mi je kriv.
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
15
Ako bude muško ja predlažem da se zove Hristodulu.

Baš si nam to lijepo i jasno objasnio nikolayR, šest puta sam čitao da shvatim. Kad sam iz Bosne, ko mi je kriv.

oprosti te ako nisam bio razuman :( pa kakve to veze sto iz bosne ja sam torerantan prema svim...

jao bosanac lele ama obecavam da cu se ozeniti sa bosankom majke mi... jedina savrena veza koju sam imao je sa bosankom onako iz duse... like like
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
oprosti te ako nisam bio razuman :( pa kakve to veze sto iz bosne ja sam torerantan prema svim...

jao bosanac lele ama obecavam da cu se ozeniti sa bosankom majke mi... jedina savrena veza koju sam imao je sa bosankom onako iz duse... like like

Koliko si razuman to ne znam... pretpostavljam dovoljno. Ali si mi bio pomalo nerazumljiv. Što se ženidbe tiče možeš slobodno, ima ovde ćumuruša kolko hoćeš. A brak, naravno da mora biti iz duše... iz srca i duše, nećeš valjda da voliš i ženiš Bosanku iz bubrega i crijeva... jel.
 
Natrag
Top