Šta mislite o crnkama

Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Dakle, vec postoji tema od plavusa, a mene sada zanima vase misljenje o crnkama?
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Crnke su mi oduvek bile privlačnije, mada to nije presudno niti isključivo niti važi za svaki pojedinačni slučaj. Ali generalno, moj glas ide crnkama. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
161
Generalno ccrnre žene su mi privlačnije od drugih (plavuše, smeđe, i sl.). Psiholozi to objsšnjsvaju da koga privlače crnke, to su ljudi koji u ženama traže jake i stabilne ličnosti. Plavuše simbolizuju nežnost i nestabilnu ličnost.
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Zasto je Bog stvorio plavusu?
Zato sto ovca nije znala da mu donese pivo.
A zasto je stvorio crnku?
Zato sto ni plavusa nije znala...

Sala naravno...Karakterne i ostale osobine nemaju veze sa bojom kose..
Nego ja sam crnka,pa zato wink3
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Ja mislim da su crnke veoma lepe zene. Koliko ima samo poznatih pevacica pa glumica sto su crne pa su u jevnom zivotu veoma priznate i postovane. Cak za crnke kazu, da kada i dodju u kasne godine imaju taj neki cvrst karakter i da lepo izgledaju (Usnija Redzepova, Snezana Savic....) Neki se boje crnih zena, kao to je zlo wacko2. Molim...
I ja sam crna:)
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Moje pitanje za ovu temu bi bilo da li bi pree muškarac bio sa pametnom plavušom ili glupom crnkom?

Dokle više predrasuda.
Svaka plavuša koja se ofarba može da postane crnka, ali time neće postati bolja, pametnija...
Meni boja kosa ne igra nikakvu ulogu.
Imam još jedno pitanje:
Da li će muškarac koji voli crnke pre izabrati plavušu koji je dobar čovek ili crnku koja je loš čovek?
Glupost.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
San Andreas opet,da upotrebim Recontrin izraz,palamudis...
Ja napisah u prvom postu ove teme da karakterne osobine nemaju veze sa bojom kose,ociju ili tenom.I stojim iza toga.
Tema je postavljena da bi se zabavili...nasmejali.
Mada,verujem da postoje ljudi koji vise simpatisu plavuse ili crnke...sto ne znaci da ne mogu da zavole osobu koja je drugacija,kasnije kad je upoznaju ili da ce prestati da je vole ako se ona ofarba..
To bi bilo kao da nekog prestanes da volis zato sto vise ne nosi plave,nego crvene majice npr. :???:
 
Natrag
Top