Šta mislite o bilbordima?

Mislite li da je taj način prezentacije...

  • Dobar

    Votes: 20 80,0%
  • Loš

    Votes: 5 20,0%

  • Total voters
    25
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Zanima me šta mislite o bilbordima?Da li oni deluju na vas kao podsticaj za kupovinu proizvoda ili suprotno?Da li je taj način prezentacije loš ili dobar?
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
pa zavisi sta ustvari nude ali uopsteno mislim da je dobar nacin prezentacije
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
72
Više me interesuje kao vid informacije o dešavanjima nego o prezentaciji nekog proizvoda.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Smatram da su dobar način prezentacije,ali nemaju neki podsticaj na mene,prilikom izbora i kupovine robe.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mogu sa tog bilborda da se keze i gole snajke, ali ja prvo kupujem nešto ako mi TREBA, a zatim gledam odnos cena/kvalitet!
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Nekad me nerviraju jer su nemaštoviti i vrlo ružni, nekad me oduševe... Ne utiču na mene u smislu privlačenja (pre odbijanja) ali kada ih koriste za poruke lične prirode tipa čestitke, želje pozdravi, e to mi je dno dna!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Na mene slike i poruke sa bilborda vezane za razne akcije po hipermarketima uopšte ne deluju. Zarekla sam se da više nikada neću kupovati ništa što je "na akciji", jer su to sve gluposti koje niko nije hteo, pa su im skinuli cenu ne bi li rasprodali, a kvalitet je nula!
Volim one bilborde vezane za najave koncerata i sličnih dešavanja, a slatki su mi i oni koje je radila galerija "Ozon" sa zagonetkama. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
ima ih svuda i odlicni su za reklamu bilo cega...njihov vlasnik sigurno se ne zali.
 
Natrag
Top