Šta mi je činiti?

Član
Učlanjen(a)
06.01.2011
Poruka
3
Ćao svima. Imam problem koji sa vama želim da podelim. Pre četiri godine upoznao sam devojku koju sam zavoleo na prvi pogled i koju volim i dan danas. Ona je znala da je ja volim i uvek kad sam joj pomenuo da bi mogli biti zajedno, ona je to odlagala, govoreći: "Videćemo!" Meni je to "videćemo" obećavalo mnogo lepih stvari, pa nisam hteo da navaljujem i da je pritiskam da prelomi, jer sam se plašio negativnog odgovora. Voleo sam je i bio voljan da joj dam koliko god želi vremena da razmisli. Ona je razmislila pre neki dan i naprasno odlučila da više nikad ne želi da me vidi, niti da priča sa mnom. I našla je drugog momka. I ja sad mislim, u redu, ja sam joj dao vremena da razmisli i odluči, ta odluka je mogla biti i odbijanje, je l? Svaki ulog nosi rizik. Ali, šta mene buni? Ona, dakle, neće ni prijatelj sa mnom sad da bude što mene duboko vređa i skrnavi moje emocije prema njoj, pa nekad žalim za vremenom koje sam samo i jedino njoj posvetio i oko nje se trudio. Šta biste vi uradili da vam je neko tako u apsurd bacio 4 godine života?
 
Član
Učlanjen(a)
20.08.2009
Poruka
2
Burazaru ja sam imao takav problem tacnije upoznao sam devojku 3 godine sam patio za njom a vidjao sam je svaki dan druzili smo se svaki dan putovali zajedno ali nije htela vezu isto tako je govorila pa neznam itd pitam je hocemo izaci zajedno sami ona kao videcemo itd ali posle sam prestao da patim jer se u mom zivot pojavila druga devojka koju volim iskreno i koja mene voli...moj predlog ti je ako je ona tako resila da ne komunicira sa tobom da je zaboravis i da nadjes neku iskrenu i postenu devojku(takvih je malo) i videces promenu.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2011
Poruka
3
moj predlog ti je ako je ona tako resila da ne komunicira sa tobom da je zaboravis i da nadjes neku iskrenu i postenu devojku(takvih je malo) i videces promenu.
Hvala lepo na savetu. I sam sam nešto slično nameravao, ali kud ću s osećanjem nepravde i apsurda? To što je uradila me često zna razbesneti... A ja nteško podnosim osećanja mržnje i gorčine.
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2011
Poruka
5
I sam sam nešto slično nameravao, ali kud ću s osećanjem nepravde i apsurda?
Pa vidiš, danas pod nebeskom kapom ima dosta nepravde i još više apsurda! U suštini, šta bi tebi i značilo to da nakon toliko vremena budete neki prijatelji kad ti nisi bio baš za to obično prijateljstvo ni prije 4 godine?
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
Kada ti jednom zenska kaze "razmislit cu", kao da ti kaze da ne vidi u tebi muskarca, vec samo druga. Posvetiti joj se, ustvari, i jeste priznanje da i nisi bas neki jak muskarac.
Ili pokusavas da se dokazes, ili odustajes.
Ona nije kriva nista, te i nemas razloga da se gnevis.
Srbija je puna predivnih devojaka koje ce u tebi videti MUSKARCA, samo se osvrni...
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ćao svima. Imam problem koji sa vama želim da podelim. Pre četiri godine upoznao sam devojku koju sam zavoleo na prvi pogled i koju volim i dan danas. Ona je znala da je ja volim i uvek kad sam joj pomenuo da bi mogli biti zajedno, ona je to odlagala, govoreći: "Videćemo!" Meni je to "videćemo" obećavalo mnogo lepih stvari, pa nisam hteo da navaljujem i da je pritiskam da prelomi, jer sam se plašio negativnog odgovora. Voleo sam je i bio voljan da joj dam koliko god želi vremena da razmisli. Ona je razmislila pre neki dan i naprasno odlučila da više nikad ne želi da me vidi, niti da priča sa mnom. I našla je drugog momka. I ja sad mislim, u redu, ja sam joj dao vremena da razmisli i odluči, ta odluka je mogla biti i odbijanje, je l? Svaki ulog nosi rizik. Ali, šta mene buni? Ona, dakle, neće ni prijatelj sa mnom sad da bude što mene duboko vređa i skrnavi moje emocije prema njoj, pa nekad žalim za vremenom koje sam samo i jedino njoj posvetio i oko nje se trudio. Šta biste vi uradili da vam je neko tako u apsurd bacio 4 godine života?

Nema tu "videcemo"! Ili hoces ili neces,sestro! Naravno,da bi se "sestra" odlucila - treba valjano pripremiti teren,a ne s' neba pa u rebra (sto bi se reklo)! Velika vecina devojaka/zena hoce da se boris za njih,a ne da ih cekas da se smisle...
Jos nesto - nije tebi niko bacio 4 godine zivota,vec ti sam. Da li svesno ili ne - ziveo si u nekoj iluziji i nadi,a sada toga moras da se resavas kako znas... Zivot ide dalje,pa i ti podji za njim! ;)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Hvala lepo na savetu. I sam sam nešto slično nameravao, ali kud ću s osećanjem nepravde i apsurda? To što je uradila me često zna razbesneti... A ja nteško podnosim osećanja mržnje i gorčine.
Pa samim tim što je našla ''drugog momka'', na neki način ti je okončala ''agoniju'' i pomogla da shvatiš, da nije vredna tvoje ljubavi. To što je ona tebi radila se zove ''zavlačenje''. Ona te je koristila kao ''rezervu'' dok se ne pojavi neko drugi. Teško je kada neko izgubi toliko vremena u uzaludnoj nadi, ali što reče Vuk, nema tu videćemo, hoće-neće, treći odgovor ne postoji.
Pokušaj da se opustiš, jer kada je čovek opušten, dešavaju se lepe i spontane stvari..., a ja ti to baš želim...
 
Natrag
Top