Šta, kako, gde i za koliko kupiti konzole za igranje

Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
1
:dntknw: da li je PS2 prevaziđen? Kupiti nov ili polovan? Najbolje igrice za decu?
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Nemaš potrebe za PS3 jednostavnije je kupiti XBox 360. On košta negdje 150eura bez kontrolera i dodataka, bržični kontroler je 40eura ali nema potrebe za njim zbog slabog odziva tako da će onaj klasični sa kablom od 25eura biti dovoljan. Od toga je najbolje uzeti Acrade model sa Jasper matičnom pločom. Pošto vidim da te zanimaju igre za djecu predpostavljam da imaš djete. XBox 360 je savršen za djecu, jednostavan je i lagan za upotrabu. Uz to ima mnogo igara za djecu dok je za PS3 to možda samo Little Big Planet. Xbox 360 ima veliki plus zato što ga je moguće flashovati pa igrati ilegalne igre koje možeš da skineš sa foruma (flashovanje košta 25 eura). Dok su kod PS3-a igre glomazne i teško ih je pokrenuti. XBox 360 je moj izbor. Ako hoćeš nešto jeftinije tu je Nintendo Wii on je prepun igara za djecu a po pristupačnoj je cjeni.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Kladim se da imas XBox 360 TNT. Jer ga toliko hvalis:):):)

Ne bi ja njega hvalio da sve konzole nisam isprobao znači od SNES-a do PS3(imam dugu istoriju igranja igrica) i mogu samo da kažem da je XBox 360 jedina konzola koja iole valja. Ne kažem ja da je PS3 loš samo je nepraktičan. Za manje pare dobiješ istu grafiku jert je i na XBox 360 rezolucija 1080p.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
slažem se sa tntboyem jer xbox360 se najvise isplati.
PS3 je nedavno izaso jailbreak da se mogu i pirati igrat ali to je dosta skupo jos za radit
PS2 grafika je losa posto je dosta star
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2012
Poruka
4
Ja sam kupio PS3 i prezadovoljan sam, grafika ludilo, cipovan, igre jeftine, grafika odlicna.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.08.2011
Poruka
6
Pokušavam naći na forumu odgovor sličan naslovu ove teme, ali bezuspješno. A možda i nisam dovoljno tražio. Uglavnom pitanje za sve koji se razumiju u isto bolje od mene, a vjerujte mi mnogo je takvih :), glasi: Koji PSP kupiti? Svi mi kažu da je PS Vita najbolji, ali i najskuplji, e sad. Pronašao sam jedan nov PSP 3004 za 120€, pa me interesuje da li je to mnogo? Malo? Da li uopšte uzeti PSP 3004? I koja je razlika u odnosu na PSP 2000? Obzirom da se jako malo razumijem u pomenutu tematiku, molio bih isto tako neki najprostiji odgovor.
Hvala svima unaprijed!
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
ps2 je odavno prevazidjen
Ne bih rekao da je davno prevazidjen,do nedavno se jos proizvodio i pored svih tih izvikanih konzola a igre za njega se jos uveliko prodaju,po mom misljenju to je bas idealna konzola za klince,moze da radi i ceo dan nece se pregrejati i dobiti RROD kao famozni X box,nije osetljiv pa ga mogu drndati do mile volje,igre mogu da se skidaju gde god pozelis,ne mora se ni cipovati ima u prodaji modifikovane memorijske kartice koje samo ubacis i dobijas otkljucanu kozolu kao da je cipovana,mozes igrati igre sa najobicnije fles memorije,opremu imas na svakom koraku a nije ni skupa itd...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top