Šta je to što nekoga čini "dobrim" u krevetu?

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Kad se kaže da je neko (bilo muskarac, bilo žena) "dobar" u krevetu, na šta se tačno misli i šta se pod tim podrazumeva....???
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
76
...dubokoumno pitanje nema sta,sto se mene tice to se podrazumjeva osoba koja zna tehniku i jednostavno zna sta partnera pali,izdvaja se u mnostvu da pojednostavim zna znanje,zna pronaci sve ono sto jednu zenu ili muskarca pali i da se osjecaju lijepo bar ja tako mislim...evo posto si ti zapocela ovu temu pocet cu od tebe,ako ucini da ti bude lijepo a da mu ti nista ne govoris znaci da je dobar u krevetu,ako nađe sve ono sto je tebi dobro,da te gleda kao zenu i da uziva u tebi i ti u njemu onda se moze reci da je taj dobar u krevetu...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
...dubokoumno pitanje nema sta,sto se mene tice to se podrazumjeva osoba koja zna tehniku i jednostavno zna sta partnera pali,izdvaja se u mnostvu da pojednostavim zna znanje,zna pronaci sve ono sto jednu zenu ili muskarca pali i da se osjecaju lijepo bar ja tako mislim...

Sviđa mi se kako razmišljaš ;)....i ja mislim isto tako:)
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
76
drago mi je da mislis kao i ja znaci da imamo nesto zajednicko :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Dobar u krevetu... onaj ko zna tehniku, ali zna i da se "poveže" s partnerom i učini da oboma bude sjajno. Neko ko mnogo više brine o partnerovom nego o svom zadovoljstvu, i ko upravo u tome, da usreći partnera, i nalazi najveće zadovoljstvo.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
76
Pa po mom misljenju, mnogi kazu "to je samo sex tu nema osecanja" ali dobar u krevetu je onaj koji ume da poveza ta dva u jedno i da tacno razume partnerku?
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
slazem se i ja sa vama ali, uvek ono ali , koliko vas to zaista i priusti voljenoj osobi, koliko vas je sebicno u krevetu ili vec gde .... i da, odvojite sex od vodjenja ljubavi jer su to dva razlicita cina...velika je razlika
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Hm, nekako mi se ne dopada reč tehnika, zvuči kao da zna da popravi frižider...
Po meni, pojam "dobar u krevetu" se razlikuje od osobe do osobe - zavisi ko šta i kako voli...
Dobar u krevetu (a i na podu, u kadi i tako to...) je onaj koji je spreman da pruži zadovoljstvo, da prihvati neke male, slatke eksperimente, da se ne duri kada mu partner-ka kaže nemoj tako već ovako. Isto tako dobar u krevetu je onaj koji zna da primi zadovoljstvo odnosno da jasno kaže i pokaže šta mu prija i isto tako šta mu ne prija...

ala sam ga rekla - svaka mi čast :lol:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top