Šta izabrati: "iPhone 4" ili "android"?

Član
Učlanjen(a)
08.12.2010
Poruka
2
Uvek iPhone 4 blago preporucujem. Najbolji fon na trzistu, ne treba ga porediti sa androidom :D
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
14
tema o kojoj se moze priati danima iphon skuplji dostupan manjem broju korisnika ios sjajan ali zatvoren,android jeftiniji mnogo modela kopija ios-a otvoren!znaci sta god uzmete dobar izbor.
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
1.043
Dobar je Android, nema šta, ali iPhone je iPhone :) Ipak je iPhone bolji... Ubjedljivo najbolji telefon!
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2010
Poruka
4
iPhone ili Android je isto kao da se poredjuje Mac i Win7.
Apple ima dobar marketing i uvijek je skuplji od svih ostalih mobitela te je postao mit i nesto kao sto je mercedes medju automobilima.
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
2
mislim da se androidi mogu takmičiti samo sa između sebe koji je bolji, i sama cijena govori koji je bolji telefon ako se može to tako više i zvati,iphone je nepobjediv u svemu...trenutno...
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruka
6
brat mi ima neki LG sa 3D kamerom, mnogo je dobar... koristi android... ali meni se više sviđa moj iPhone i iOS.

Stvar je ukusa, ali mislim da je bolje uzeti iphone jer je ios pravljen maltene samo za njega, dok android mora da se prilagodi i raznim slabijim modelima i onda je samim tim malo manje razvijen...

znam i slučajeve da nekima npr angry birds koči jer je na andoridu i nije prilagođen slabijem telefonu... a to na iOS ne može da ti se desi :)
 
Natrag
Top