Šta izabrati: "iPhone 4" ili "android"?

Član
Učlanjen(a)
08.12.2010
Poruka
2
Ja bih svima preporcio da uzmu iPhone 4 jer telefon po meni KIDA i potpun je u svakom smislu. Imam iPhone 3G, i prezadovoljan sam i cekam da uzmem 4-orku. :D
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
3
Iphone nema poredjenja, imao sam i android htc desire i 3gs, i stvarno je mnogo jednostavniji iphone, naravno kada provalis njegove cake.
za 4g da ne pricamo
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2010
Poruka
1
Iphone 3gs je najbolje resnje .Posto 4g ima veoma veliki problem sa antenom a samim tim i sa pouzdanoscu .Dosta njih kaze da iphone bumper resava taj problem ali nije bas tako .Posto sam imao cetvorku cak i sa bamperom ne zadovoljava osnovnu funkciju a to je sigurna mreza kad je ima a grad u kome zivim je veoma dobro pokriven mrezom cak i 4g mreza je u prometu .U sustini sta ce ti telefon koji pretezno sluzi za surf i medija funkcije za to kupi ipod .Sva sreca nisam prodao moj 3gs koji me je odlicno sluzio a i danas me sluzi a cetvorku sam odmah prodao .Tako ako treba da se bira iphone definitivno i to 3gs .
 
Član
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
2
nije da hvalim iphone ali kad sagledate sve mobitele iphone je jedinstven sto se tiče igrica pa navigacija koju po želji birate koja vam najvise odgovara pa slike koje slika baš je svestran jedino mu zamjeram na blututu ..ostali mobiteli samo prave kopije po iphone
 
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
22
Pazi po meni je iPhone dobar ali ima i svojih mana,ja imam Sony Ericsson Xperia X10i sa Android v. 2.1 i vrlo sam zadovoljan sa njom,dok kod HTC-a radi jos bolje,sledeci telefon koji cu ja uzeti to je HTC garantovano ... Ali ima i Android svoih mana.... NPR kod iPhone 4 ne mozes da prebacujes sa bluethootom na druge telefone nego samo na iPhone telefone, sto je po meni mnogo velika glupost... A kod Androida ima mana sa po neki put stekanjem telefona to jest "FORCE CLOSE APP" (prinudno zatvaranje aplikacija) ali to se desava moza 2 u 100 puta...
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruka
7
iPhone, kako neko rece cak i 3GS... Najbolji test je koristi i jedan i drugi makar nedelju dana i sam ces doneti odluku.

ma kako "pametno" zvucalo ali iPhone je za sada ipak iPhone ... ;)
 
Natrag
Top