Šta igrate u zadnje vreme?

Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
28
1.Counter Strike Source-svaki dan po 4-5 sati
2.Warcraft 3 The Frozen Throne-samo dota
3.Command & Conquer Generals Zero Hour-jednostavno mi igra usla u krv....
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Pravi pravcati slatkiš,ali je ispravna samo puna verzija koju je moguće naći jedino na ruskim torentima :Buka Entertainment Collapse - Devastated World

[YOUTUBE]B21igrQNFBs[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]DNhI7v4tDoQ[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]RWEwC_lFxko[/YOUTUBE]

Pojedine su lokacije neverovatno dobre i detaljne (pogledajte klipove -zamislite 3rd person view igru S.T.A.L.K.E.R. ),borbe interesantne,alieni žilavi...Vredno skidanja,jer teži 4,22Gb i jer su je pravili Ukrajinci i Rusi,ekipe koje poslednjih par godina razvaljuju."Mana" je to što je jezik ruski i što se može desiti da je zapadni izdavači namerno (da bi uklonili opasnu konkurenciju) prećute (kao i igru Simbiont).Naravno,ako ste u životu odigrali više od 3-4 borbene igre,ni ova vam neće predstavljati problem,uprkos nepoznavanju jezika.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
9
avatar

nedavno sam instalirao avatara i mogu reći da je igra super (grafika odlična)
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Igram ALIEN Vs. PREDATOR
Sviđa mi se, ali je zahtevna igra, pri instalaciji zauzima oko 32GB harda i traži minimum 1GB memorije i za optimalan rad Nvidia 8800 serije i bolje ili ATI HD2900 PRO i bolje i 3.2 GHz Intel Pentium 4/Athlon 64 3000+ ili neke jednake njemu.
Imam 3Gb rama, Nvidia 8600GT, i procersor AMD Athlon 4400+, i morao sam da spustim skroz rezoluciju na 800x600(što mi je bilo degradirajuće) da bih mogao da je igram, i pri tom mi secka i dešava se da se sruši pri učitavanju.:)
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ja igram manje zahtevne igrice kao sto su Delta Force Xtreme 2, NFS Underground 2 i Carbon, Gta Vice City, Tactiacl Ops, Terrorist Takedown 3, a s obzirom da mi je konfiguracija za nijansu slabija nego u prethodnom komentaru (2 Gb Rama, Nvidia 8500GT, Athlon X2 4000+), sve ove irice igram na maksimalnoj rezoluciji bez seckanja jer su relativno stare :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Zadnje što sam prešao bi je bishock 2, metro, alien vs predator, sada sam se po ko zna koji put vratio jericho-u iz dosade.
 
Natrag
Top