Sta da kupim?

Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
29
e ovako,u ponedeljak idem da kupim tel pa zelim da mi da neko savet da li da kupim ihon4 i dali ima konkurenciju,pored toga me zanima da li sa iphonom4 imam internet gde god da sam? hvala
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
mislim da internet nije problem u današnje vreme. Drugar ima iphone i kaže da je baš extra... Toliko od mene. :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Isto mislim da je iphone vrh, možda nekakve šanse ima zadnji samsung galaxy, uglavnom dalje nema! Ne znam što podrazumjevaš ovo "gdje god da sam", internet nije problem, veći je problem cijena interneta (mobilnog), al' na dosta mjesta imaš besplatno (preko Wi-Fi).
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
29
ovde kod mene u Francuskoj je druga prica oko interneta,kad bih nasao odkljucan net to bi bilo kao da sam nasao 500eura na ulici,da li mi neko moze reci kakva je razlika izmedju iphone 4s i iphone 4, i da li cu na tim telu moci raditi sve kao i na lap topu jer ipak 700e mi nije malacifa. pozz i hvala na odg!!!
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Nisam imao susret sa iphonom, ali mislim da su laptop i mobitel (ma kako skup i dobar bio) dva različita svijeta , ja bih za taj novac uzeo jedan normalan računar (ako ti je potreba onda laptop) jer ih imaš za 300-500 eura vrlo dobrih (mislim na potrebe prosječnih ljudi) i za ostatak možeš opet uzeti neki solidan mobitel sa androidom ili tako nešto. Ostaje na tebi da odlučiš, ja bih prvo razmislio za što mi to sve treba, pa tek onda kupovao!
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
29
Hvala ti svakako ali lap top vec imam, bas me zanima sta da uzmem samsung galaxy s2 ili iphone 4s?
 
Natrag
Top