Šta bi ste uradili kada bi.....

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Bre ....brate.....Zonki....da li stvarno mislis ovo sto si napisao.......ili se salis...
Pored postenih i cestitih roditelj ( koji bi vratili 100% ) kako si ih opisao......i vaspitanja koje su preneli ( ili nisu ) na tebe.....ovakav komentar......

Zamisli da je ta nesrecnik naprimer dosao iz pecalbe ( inostranstva ) i doneo sve sto je zaradio ......kako bi se skucio u svojoj zemlji..... Srbiji ...i svojom greskom izgubio sve sto je stekao .....i za sta je dugo godina radio i stedeo...

Smo neko..... ko nije dugo radio, stedeo l nesto stekao ......nego je sve dobio na gotovo....moze takav komentar da napise .....

Ovo nije upuceno samo tebi nego i Rekontri....ocekivao sam bolji odgovor od nega .....ne lakonski......

Shvatite ovo kako hocete....... Obojica u....startu.....gresite...
Ajd' sad ponovo pogledaj moj odgovor, i vidi šta se nalazi na kraju! Vidiš onog "žutog" što se smeje kao lud? Znači šala, možda loše napisana, ali šala! :) Baš zato svaki put posle odgovora stavljam i taj znak, da se shvati u kojem je kontekstu napisan! Rekoh ti da imam malo čudan i ponekad ne razumljiv smisao za humor.
Moj otac nije našao džak para, ali jeste pozamašnu sumu, u stranoj valuti. Našao je ženu koja je izgubila i vratio joj novčanik. To je stvar vaspitanja, kulture i pogleda na svet. Ja ne bih mogao biti drugačiji... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Možda sam malo preterao .....ali i dalje mislim da grešiš, ali ne svojom krivicom.....
Odrastao si u vremenu kada su nam se dešavale najružnije stvari i to je ostavilo duboki trag u tebi, izmenilo tvoje vaspitanje i način razmišljanja...
Za razliku od tebe ja sam video i lepše vreme i bolje ljude....kada je sve o čemu ti pričas bilo marginalno....( za bolje informisanje pročitaj u celosti moj post - Generacija 50-60-te )
:yea:

Zar svarno misliš da se niko ne vraća iz inostranstva da bi živeo u svojoj zemli,pričao maternjim jezikom i bude okružen " pravim prijateljima " i rodbinom......

Vraćaju se stariji kojima Dijaspora dosadi,ali lično ne znam nikoga ko se vratio "odande"...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ajd' sad ponovo pogledaj moj odgovor, i vidi šta se nalazi na kraju! Vidiš onog "žutog" što se smeje kao lud? Znači šala, možda loše napisana, ali šala! :) Baš zato svaki put posle odgovora stavljam i taj znak, da se shvati u kojem je kontekstu napisan! Rekoh ti da imam malo čudan i ponekad ne razumljiv smisao za humor.
Moj otac nije našao džak para, ali jeste pozamašnu sumu, u stranoj valuti. Našao je ženu koja je izgubila i vratio joj novčanik. To je stvar vaspitanja, kulture i pogleda na svet. Ja ne bih mogao biti drugačiji... ;)

Koristim ovaj tvoj odgovor .....kako bi primio moje izvinjenje......jer moje reci su te dotakle...... " imas dusu "......
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Kao i oba prethodna puta- vratio bih novac bez obzira o kome je rec. Tudje necu, svoje ne dam.
 
Natrag
Top