Sta bi mi bez ulizica?

Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
Verujte mi (obracam se onoj vecini koja ima svoje JA) propade nam zemlja od ulizica,kako u realnosti tako i na forumima,pa me prosto zanima kako bre nije takve ljude sramota da postoje uopste?
Imao sam par primera u mojim obracanjima pojedinim ljudima da od ulizica i njihovih komentara nemozes da zivis.
Svi vi koji imate svoje JA i svoja iskustva napisite nesto da prodiskutujemo,a ostali ce se vec javiti.
Pozdrav za JA!
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Tvoje JA, donce, je falično. Prvo, nisi u stanju da prepoznaš ironiju i sarkazam; drugo, ovo što si ovde napisao je krcato pravopisnim greškama...
A sad tema: ulizivanje je postalo sredstvo za preživljavanje onih koji nemaju para da plate mito, što je sasvim očekivano u zemlji koja je razarana decenijama. Kasnije je postalo navika, tako da ga ljudi primenjuju i kad im nije stvarno potrebno, gotovo nesvesno.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Nije to tako loše Donce. Da si se ti "ulizivao" tamo na tom forumu, sada ne bi bio banovan.
2400465566.gif
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
boze sacuvaj sta sve ova zemlja ne drzi.Sto se tice pravopisa nemoj ti da mi pricas koji jos uvek nemas pojma da se posle dve tacke ne odvaja,toliko o tebi i drago mi je da si se prepoznao.Ja namerno ne vodim racuna o tome jer ovo nije mesto gde bi trebalo da se time bavim,a ako ti je izgovor da nemas sebe kao coveka,da nemas svoj stav zbog toga sto je zemlja bila razarana,a pri tom ti si se tek rodio e onda stvarno nemam sta da kazem,a u mom pisanju i naglasavanju odgovorni upravo postoji sarkazam i opet nisi prepoznao a dozvolio si da kudis drugog.Molim te batali.
Ja sam bio banovan iz bahatosti ljudi koji bi forum trebali da vode po pravilniku,a izvinjenje njihovog poslodavca i tvorca istog mi je dovoljno,a ne bih se ulizivao nikada nikome pogotovo ne na mestima koja u mome zivote traju 10 minuta dnevno.
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Forum za spamere
Spamujte ovde do mile volje ( ovde se ne racunaju postovi )
Je li donce, imaš li neku temu van ovog podforuma?
Imaš li neku temu u kojoj ne pišeš o svojoj ogorčenosti ljudima i pojavama?

 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
Pa naravno da imam i drugih tema na kojima učestvujem i koje sam pokrenuo.

Ova je namenski postavljena da posluži dobrim ljudima kao vodič i uteha.
Mnogo je lizguza prisutno u našem društvu i treba ih osuditi i prozvati.

I ovde nije prikazana moja ogorčenost već prezir prema istima
 
Natrag
Top