СРБски или СРПски

MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
koleginice ja sam 100% meni ne treba gugl iliti pisanija mnogih takozvanih naučnika.... od pamtiveka se govorilo srbski a ne srpski.... mi smo Srbi, a ne srpi....
po logici stvari papska stolica u Rimu bi bila pabska, a stolica u pabu bi bila papska ;)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ma joook, ...salim se Crvendac, mi smo ustvari Srpi, posto zanjemo psenicu sa srpovima, mada moz se desi da postanemo i Drpi, zbog politicara koji vole da drpaju. Sad bi opasno bilo ako na ono Drpi dodamo i "b".
Ispalo bi na kraju da smo visko kompjuterski enkriptovan narod.

Salim se ...ko zna staru Srbicu, koja je bila pre azbuke, njemu je sve jasno.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
evo sad se lepo vidi
uBIL9Hh.jpg

kod šiptara se ne menja osnovica...
zašto bi se kod Srba menjala!?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
E sad si mi sve objasnio, svaka ti čast! :-D

Ne moramo da se raspravljamo uopšte, sve je u redu. Ti sve znaš najbolje. I kad grešiš - u pravu si. ;-)

Sent from my Tab2A7-10F using Tapatalk
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
ko kaže da će da uđemo u tu fašističku organizaciju?!
a ti koleginice što se ljutiš??? ;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
Hihihih al sam Vam zadao glavobolju :beee:pa sve Vam lepo pise u prvom postu ;)
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ne ljutim se, ti si taj koji se ljuti i pokušava da istera nešto svoje, pa makar i naopako. Ja se time ne bavim. Kad vidim s kim imam posla, povučem se, jer ne vredi objašnjavati nekome ko čuje samo sebe. :)

Uz to, imam problema sa racunarom pa bockam po tabletu, tako da mi i nije do rasprave.

Teraj svoje, a mene, molim te, ostavi na miru. :)

Sent from my Tab2A7-10F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nema potrebe za raspravom, ja mislim da ste obadvoje u pravu, jer je ironaca namerno postavio takvo pitanje sa zamkicom, kako god da odgovoris ne valja.
Nego posto ti ne radi racunar, da svarati slobadidi kod tebe veceras na kafu da opravi to. Ti mu bacaj ratluci, posto ce mu ruke ionako biti zauzete masivnim komadima hardwera. I obavezno nam javite ako svrati slucajno i profesor Deretic na zurku.
Biti ili ne biti pitanje je sad.
Piti ili ne piti bitanje je sad.
 
Natrag
Top