Srbi iz Hrvatske

Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
8
Eto i da ja otvorim neku temu. Bas me zanima da li ima odje koji Srbin iz HR?? :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Moj otac je bio. On i mama su se vencali tamo, a ja i seka smo krstene u Hrvatskoj (pravoslavne vere), zivimo u Sloveniji :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
8
Krstene smo u Slavoniji, tamo su se tata i mama vencali. Mislim da se grad ili selo zvalo Nova Bukovica. Slovenija jeste lepa, al teba puno da se radi.Meni je vec dosadila.

Hehehe ... N. Bukovica se nalazi blizu Medinaca (8 km, zracnom linijom) tamo je crkva u kojoj sam se ja krstio.

Meni je Slovenija super, bio sam u Ljubljani izasao i stvarno odlicno proveo ... grad je prelijep i nocni zivot im je isto dobar.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
eo ja sam Srbin iz Hrvatske (Vukovara) al sam trenutno smesten u Novom Sadu zarad studiranja ... pa ako te interesuje nesto slobodno pitaj :)))
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
8
eo ja sam Srbin iz Hrvatske (Vukovara) al sam trenutno smesten u Novom Sadu zarad studiranja ... pa ako te interesuje nesto slobodno pitaj :)))

Pomoz Bog junace :) i ja sam planirao otici u Novi Sad studirati ali na kraju je odluka pala da odem u Rijeku ...

Pa eto zanima me kako se drzite u Vukovaru jer eto stekao sam dojam da svi Srbi u HR od straha od izolacije se odricu korijena ... tek nedavno sam imao cast par Srba koji jos drze do nasih obicaja i ne srame se svoje krvi ... da se razumijemo nisam nacionalist ali ono tudje postujem svoje volim :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
nije lose ni malo mislim ako trazis problem naci ces ga ... ugl nije lose i naravno da se ne sramim toga sto sam vecina ljudi u Vukovaru znaju sta sam i ko sam i salju mi cestitke za Bozic i tako to mada nisam neki Bogomoljac :) rado odem u Vukovar kad god imam priliku ... a sto si se odlucio ic u Rijeku studirat ???
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
8
nije lose ni malo mislim ako trazis problem naci ces ga ... ugl nije lose i naravno da se ne sramim toga sto sam vecina ljudi u Vukovaru znaju sta sam i ko sam i salju mi cestitke za Bozic i tako to mada nisam neki Bogomoljac :) rado odem u Vukovar kad god imam priliku ... a sto si se odlucio ic u Rijeku studirat ???

Drago za cuti ... kod nas na Kvarneru je situacija odlicna, naravno da ima ekcesa ali jako rijetko.

Kako bi se u Srbiji reklo ... drumski saobraćaj na veleucilistu ... nije nesto jak ali upisao sam radi toga da mogu nastaviti obiteljski posao :) Ti?
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
fino ma upisao sam racunarstvo i automatiku na ftn-u jbg ajmo rec da me to oduvek zanimalo a sad vise nisam siguran da li je to to sto zelim al mislim da je kasno za promene posto sam sad 4 godina :) ... a jbg bude i kod nas nekad frke ima ekstremista i sa jedne i druge strane al retko ....
 
Natrag
Top