Spijuniranje racunara

Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Imam i ja W7 i uspeo sam da instaliram ali tako sto sam prvo iskljucio antivirusni program,naravno treba posle podesiti i antivirusni program jer ce prepoznavati rad KGB i izbacivati upozorenje pa onda cela zamisao o spijuiranju pada u vodu.Ja imam Aviru a ne znam kakva su druga iskustva.Pozz
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Imam i ja W7 i uspeo sam da instaliram ali tako sto sam prvo iskljucio antivirusni program,naravno treba posle podesiti i antivirusni program jer ce prepoznavati rad KGB i izbacivati upozorenje pa onda cela zamisao o spijuiranju pada u vodu.Ja imam Aviru a ne znam kakva su druga iskustva.Pozz

Odlicno......oprobano je sa moje strane na XP i Visti.......znaci radi na sedmici.....
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2010
Poruka
17
tipični keylogger, al prednost što je ipak crackiran pa je mnogo bolji od free verzija.
uglavnom, hvala na trudu, dobro je ovo imati jer ima klinaca klinceza koje uvjek treba nadzirati... :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
tipični keylogger, al prednost što je ipak crackiran pa je mnogo bolji od free verzija.
uglavnom, hvala na trudu, dobro je ovo imati jer ima klinaca klinceza koje uvjek treba nadzirati... :)

Naravno ,razlika izmedju free i registrovanom je sto kod free verzije vidljiva je ikona u taskbaru i jos poneka ima ogranicenja.....
registrovana verzija je nevidljiva i nagutao sam se virusa dok nisam dosao do registrovane verzije,,,,,

U svakom slucaju jako korisna stvar.......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
zasto nemogu da downloadiram ovaj program?

Link je ok.......e sada sto nemozes ......to vec je kompleksnije pitanje....trebao si bar navesti u cemu je problem...


:download:

Kod:
http://hotfile.com/dl/96701510/573975a/SerbianForum.rar.html
:sifra:

Kod:
    SerbianForum.org
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
REFOG_Keylogger_5.1.8.934 Evo verzija sa kljucom :roll:

Kod:
http://hotfile.com/dl/131170134/51df760/REFOG_Keylogger_5.1.8.934___Serial_By_Kamran_The_King.rar.htm
:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2010
Poruka
1
Vise sam za CyberGate :blum3: ili Spy-Net yes3

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top