Špijuni su među nama...

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
SAmo konjanika da nenagooozi to magare. :D kao u onom klipu na yutrube :D

Ako vidite ovog samo mu izbusite vazdusne djonove (slomite akvarijume)

2384317858_847a16a402.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Čupka, gledaj i uči od starijih agenata Ljube i Cece, one znaju kako ufatiti špijuna. :D

Ljubo, sad si već na osetljivom terenu mnogobrojnim jevropskim deklaracijama zaštićenih seksualnih sloboda, ako neki magarac oće na konja/konjanika ili vice versa, ko smo mi da ih osuđujemo? Prihvati Ljubo i različitost, nemoj da si isključiva, takva uska razmišljanja nas i koče na putu do... hvatanja špijuna. :lol:

Nego, ajde vas tri lepo da priznate svom šefu: Koja mi je "ukrala" crni šorc? Prevrteh ceo orman, nema ga nigde, a ako ne odem da se rekreiram ću da prsnem od ovog stresogenog posla. :mrgreen:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068

Nisam ja vidi da nije medju saksijama. :D

P.S. Dobre zastave ispadose od njih :D :lol:

grozeca2.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Čupka, to je rešenje, maska i samo maska... al doobro da se prerušiš, da ne prepoznaš ni samu sebe. :D

Ljubo, nije ti loša teorija, i jedna i druga, ja nađoh šorc, al je neupotrebljiv trenutno jer je neko zaboravio da ga dezinfikuje od prošlog puta. :mrgreen: Moraću dobučem neki drugi. :D

Pošto vidim da se Čupka sve bolje snalazi, ostavljam vas u nadi da ćete same rešiti slučaj misterioznog špijuna, obići ću vas večeras da proverim. :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sefe Carli da te pozdravim i kazem sledece :)

Tvoji su andjeli spremni za akciju uvek i stalno prema tome dabome ,
vidim da je onaj spijun kog ste ganjali avanzovo ..opet pogresna dojava sta li..?
Drago mi je da u toj sacekusi nisam ucestvovala sad bi se obrukala debelo :lol:
Svi spijuni su netragom nestali..verovatno su od dosade pomrli svi redom..:lol:
I onaj jedan sto nas je snimao sad je uginuo..:(
Pozdravlja te tvoj andjeo bez krila zvani Dobrila :lol:
Pazi sliku mozda ima neko unutar nas da radi za njih ..jos nisam bas sigurna :lol:
Ako imas neku dojavu reci ko bi to mogao biti :)

spijun je medju nama.jpg

Ako treba da se organizuje sacekusa javni ..lozinka je ista..
pozdrav :)
 
Natrag
Top