Sotonin Stab za Dezinformacije

Sta je cilj Staba za dezinformacije

  • Da iskreno i tacno pokaze ljudima koja je religija u pravu

    Votes: 1 14,3%
  • Da iskreno i tacno objasni ljudima ko je Bog

    Votes: 0 0,0%
  • Da iskoristi ljude za svoje ciljeve,da ostave Boga i religiju

    Votes: 6 85,7%

  • Total voters
    7
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nemam vremena da posecujemo mnoge teme na forumu. Zahvaljujem Tripu sto me je obavestio da JS vise nisu na forumu. Zato sam otvorio Zaokretovu temo Sotonin stab za dezinformacije i uverio se da je Tripo u pravu. Zaokret je jos u aprilu pobegao sa foruma.

Nego me veoma iznenadjuje da ste neki od vas "kidnapovali" njegovu temu i pricate potpuno nesto drugo. Ako zelite da pricate o bilo cemu, otvorite posebnu temu, a nemojte koristiti tudje tme koje nemaju nikakve veze sa vasim prepirkama.


Pozdrav svima

Pa ti ne znas Marko kako je on pobegao onaj put od mene? Samo je nestao i vratio se pod drugim imenom. Onda smo shvatili da je Zaokret u stvari Ris.

Marko, vratice se on, mozda pod istim a mozda pod drugim imenom. Ne brini...

Treba da shvatis da mozda uopste nije bezanje u pitanju, nego je covek zauzet.. godisnji odmori, pionirska sluzba itd.. Sigurno je zauzet...

On je na sve ovo sto mi postavljamo oguglao odavno...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Pa ti ne znas Marko kako je on pobegao onaj put od mene? Samo je nestao i vratio se pod drugim imenom. Onda smo shvatili da je Zaokret u stvari Ris.

Marko, vratice se on, mozda pod istim a mozda pod drugim imenom. Ne brini...

Treba da shvatis da mozda uopste nije bezanje u pitanju, nego je covek zauzet.. godisnji odmori, pionirska sluzba itd.. Sigurno je zauzet...

On je na sve ovo sto mi postavljamo oguglao odavno...
Auuuuuuuu,kad ovo bese....,ali nista se nije promenilo.
Osim samih Sotone i njegovih demona i ljudi koji lazu cim zinu,treba znati da postoje i ljudi koji su opsednuti demonima.
A kad sam ja to pobegao od tebe,napisi koji je to post. Ko zna kolko ih jos ima sto nisam sve odgovorio jer me nije dugo bilo zbog obaveza.
Danas ima mnogo ljudi koje kad vidis kako pricaju ili pisu shvatis da su demonizirani ili da demoni uticu na njih.
Dokaz za to je i Biblija.
Matej 12:27 I ako ja pomoću Veelzevula izgonim đavole, sinovi vaši čijom pomoću izgone? Zato će vam oni biti sudije.

Мarko 3,11
A nečisti duhovi, čim bi ga spazili, padali bi preda nj i vikali: "Ti si Sin Božji!"
Dela 16:17 Pošla je za Pavlom i za nama te vikala: »Ovi su ljudi sluge Boga Svevišnjega; navješćuju vam put spasenja.« (Acts 16:17 CRO)
To je činila mnogo dana. Pavlu to napokon dodija pa se okrenu i reče duhu: »Zapovijedam ti u ime Isusa Krista: iziđi iz nje!« I iziđe toga časa. (Acts 16:18 CRO)
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Zaokret, slazem se sa tobom da postoje neki ljudi koji su opsednuti demonima. Prema alalizi njihovih izjava o mnogobrojnim godinama o kojima su pisali JS, isgleda da i jesu bili opsednuti demonima, jer su umesto istine iznosili lazi koje se neprestano sukobljavaju.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zar neko zaista zamišlja da duhovno biće, a sotona - Samael to jeste, ima potrebu da stvara nekakve štabove? Ujedno, zar nije malo sumnjivo da o takvim štabovima pišu upravo oni koji sebe, sami sebe proglašavaju nekakvim "novim" evangelizatorima, a čija je poruka upravo suprotna onome što Evanđelje jeste?

Naime, ako pali seraf i ima svoje štabove, što je sumnjivo, oni se mogu naći upravo u Mileritskim sektama, tačnije u svim onim "zajednicama" - sektama, koje propovedaju nekakva "nova evanđelja", nastala u umovima njihovih osnivača.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Zaokret, slazem se sa tobom da postoje neki ljudi koji su opsednuti demonima. Prema alalizi njihovih izjava o mnogobrojnim godinama o kojima su pisali JS, isgleda da i jesu bili opsednuti demonima, jer su umesto istine iznosili lazi koje se neprestano sukobljavaju.

Evo zanimljivo je kako se otvaraju mnogi forumi na kojima se iznose 100% lazne informacije,sa ciljem da se Biblija prikaze kao laznom knjigom za spaljivanje.
Neki od takvih dolaze i ovde kao neki inkvizitori koji su zedni krvi.
Od takvih bisera postali su moderni
Da je Isus Hrist bio ozenjen i da je sa Marijom magdalenom otisao u Indiju.
Da nije tacno da je ubijen...,a o poluistinama da ne govorimo,one su najgore...
A sto se tice demona pisem temu o njima.,da bi ljudi shvatili sa kakvim se zlom borimo.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Sotonin stab za dezinformcije se najvise sluzi poluistinama,ali i potpunim lazima.
Evo nekih Sotonskih lazi
1.Bog nije jedan,vec trojedan,koji odredjuje sudbinu svih.
2.Isus Hrist nije osoba koja se molila Jehovi Bogu ,vec se on molio samome sebi na nebu,jer je on deo trojstva
3.Marija je Bogorodica jer je rodila Boga,a izgleda da su i njeni roditelji bili Bogovi po sotoninoj reci "postacete kao bogovi"
4.zivotinje nemaju dusu,samo covek ima dusu
5.Duh Bozji je treca osoba u trojstvu i on je Bog,a ne Bozja delujuca sila koju Bog daje kome hoce i radi sta god hoce.
6.Bozic,uskrs,rodjendani,nova godina,slave i preslave su sve praznici od Boga ,a nema ni pomena o njima u Bibliji.
7.Idolopoklonstvo,slavljenje ikona,kipova,krstova itd ,a Bog najljuce osudjuje idolopoklonstvo.
8.Ratovi su slobodarski i krstaski,a Bog zabranjuje ubijanje ljudi.
9.Kurvarstvo je pozeljno narocito kad ti partnerka dosadi,a Bog osudjuje
10.Kriminal,kockanje,podmicivanje za sve nadju opravdanje,a Bog to osudjuje.
i da ovako pisem bilo bi jos 250 + stavki u cemu se razlikuje vase verovanje od ovoga sto pise u Bibliji....
 
Natrag
Top