Sotonin Stab za Dezinformacije

Sta je cilj Staba za dezinformacije

  • Da iskreno i tacno pokaze ljudima koja je religija u pravu

    Votes: 1 14,3%
  • Da iskreno i tacno objasni ljudima ko je Bog

    Votes: 0 0,0%
  • Da iskoristi ljude za svoje ciljeve,da ostave Boga i religiju

    Votes: 6 85,7%

  • Total voters
    7
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sam to više puta objasnio, ali ti namerno ispoljavaš protivničku patetiku.

Ali to je tvoja stvar.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
To je izvrtanje mojih reči.

Napisao sam "da pitaš istraživaće biblijskog teksta" a internet sam pomenuo iz razloga, jer smatram da tih stvari ima i na internetu, čak i u PDF formatu knjiga.

Pitao sam tebe, pa ne mozes da objasnis.
Znaci da tu istine nema.

To je stvar svakodnevnog Božanskog vodstva, i načina njegovog delovanja i osvedočavanja.
Ko to nema - može slobodno da komentariše bilo šta.
Bog te osvedocava svakodnevno, ali sigurno ne preko igara na srecu!

A da odigras ti ipak rulet? Mozda i zaradis??? :)
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire , tvoje nišljenje proisteklo iz tvog nerazumevanja i nesvesnosti koja pokreću tvoj sarkazam i ironiju me ne interesuje.

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Nemam vremena da posecujemo mnoge teme na forumu. Zahvaljujem Tripu sto me je obavestio da JS vise nisu na forumu. Zato sam otvorio Zaokretovu temo Sotonin stab za dezinformacije i uverio se da je Tripo u pravu. Zaokret je jos u aprilu pobegao sa foruma.

Nego me veoma iznenadjuje da ste neki od vas "kidnapovali" njegovu temu i pricate potpuno nesto drugo. Ako zelite da pricate o bilo cemu, otvorite posebnu temu, a nemojte koristiti tudje tme koje nemaju nikakve veze sa vasim prepirkama.


Pozdrav svima
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Znaci da je Zaokret pobegao glavom bez obzira, a zaboravio je svoj Sotonski stab sa dezinformavije. Ako neko zna gde se nalazi, molim da mu pod hitno posleje tu alatku, jer nece moci da nastavi rad na drugom podrucju bez toga.

Pozdrav svima
 
Natrag
Top