Sony xperia neo l

Učlanjen(a)
09.07.2014
Poruka
2
Imam problem sa pomenutim telefonom. Jako je spor, pretpostavljam da je zbog popunjene memorije,medjutim i ono malo prostora sto je ostalo ne mogu da iskoristim,obavestava me da nema dovoljno memorije iako neka aplikacija ima onoliko MB koje preostala memorija moze da pokrije. Ne znam da podesim, da skidanje sa marketa direktno aplikaciju instalira na sd karticu ??? Ono sto najvise zameram jeste, da prilikom pozivanja,ekran potamni,cak da i da zelim prekinuti vezu,telefon ne reaguje,tek kad se veza sama prekine onda tek ponovo mogu da ga otkljucam. Mozda ja ipak ne umem da podesim tel. da radi koliko toliko normalno jer mi je neshvatljivo da je toliko los. Molim one koji se bolje razumeju da mi pomognu da resim problem. HVALA
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
uzrok za spor telefon moze biti popunjena i interne i externa memorija, medjutim ne mora da znaci, ako ne cistis ram onda ce definitivno sporo raditi, takodje ako ga barem jednom u sedam dana ne resetujes, sto se tice prebacivanja na sd, koliko znam ne postoji opcija za instaliranje aplikacija da idu direktno na sd, to se mora rucno, nisam siguran, mozda ima softver koji vrsi tu funkciju. moj savjet je da reinstaliras OS, svjez OS je uvijek najbolje rjesenje
 
Učlanjen(a)
09.07.2014
Poruka
2
Vec sam resetovao tel. Radi bolje ali i dalje mi se desava da ekran potamni prilikom pozivanja kontakta i ne mogu da prekinem vezu jer nista ne vidim,cak nece ni nasilno da se iskljuci. Hvala na odgovoru.
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Probaj na Android Srbija da nadjesh neki Cyanogen za taj Neo Sony, mozda i imaju :D
 
Natrag
Top