Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Sony Ericsson Xperia x8

• Začetnik teme mylunac
  • Datum pokretanja
M

mylunac

Imam problem sa telefonom Sony Ericsson xperia x8...problem je u tome sto kada ubacim sim karticu telefon pocne sam da se restartuje..kad izbacim sim karticu i upalim telefon,on savrseno radi..menjao sam softwer ali nije do toga..zna li neko mozda u cemu je problem?

D

damir963

servis

ja sam kupio nov mobac radio mjesec dana kineski sa dve sim kartice i nakon mjesec dana se poceo restartat bio pod garancijom zavrsio u servisu mjesec dana i kao popravljen kako idu sve kartice ja kupim sim karticu (islo preko trgovine u servis) novu kazem ovom evo nazovi me kad on se restarta dakle servis nista nije napravio dobim ja novi u zamjenu kako nije bilo ovog sa dve sim kartice dobio sam drugi mode uzmem lg taj je radio samo mjesec dana nakon toga totalno crko oso u servis promenili maticnu plocu i zasad radi