Sony Ericsson XPERIA X10 mini

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Sony Ericsson XPERIA X10 mini

sony_ericsson_xperia_x10_mini_pro_x10_mini-540x332.jpg


Osnovno
Market

Status : Aktuelan
Model : XPERIA X10 mini
Mreže : 850Mhz, 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz, UMTS (W-CDMA), HSDPA,

Kućište

Dimenzije : 83 x 50 x 16 mm
Težina : 88 grama
Oblik : monoblok,
Antena : interna
Tastatura : nema,

Baterija

Vrsta : Li-Polymer

Ostalo

Ostalo : vibracija,


Ekran
Glavni

Tip : TFT
Broj boja : (18-bit) 262.144 boja
Rezolucija : 240x320 piksela
Ostalo : osetljiv na dodir,


Kamera
Glavna

Orijentacija sočiva : sa zadnje strane
Broj piksela senzora : 5 megapiksela
Rezolucija fotografija : 2560x1920 piksela,
Ostalo : video zapis, blic, autofokus,


Zvuk
Reprodukcija

Format melodija : mp3, aac, wav,
Ostalo : spikerfon,


Memorija
Interna

Kapacitet : 128 MB

Eksterna

Podržani formati : microSD (Trans Flash),
Maximalno podržano : 16384 MB


Softver
Operativni
sistem

Vrsta : Android
Verzija : v1.6
Podržani formati : aac, wav, mp3, mp4, wma, 3gp, DivX, XviD, H.263, H.264, wmv, avi,

Java

Profil : MIDP 2.0

Funkcije

Osnovne : kalkulator, kalendar, alarm,
Napredne : snimanje glasa,


Komunikacija
Lokal

Kablom na : USB 2.0 port, 3.5' audio,
Bežično : bluetooth,

Udaljeno

Prenos podataka : GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s), EDGE (236 Kb/s), HSDPA,
WAP pretraživač : 2.0
Podržane tehnologije : SMS, EMS, MMS, WiFi, GPS, SyncML,
 
Član
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruka
10
OVAKO,TEL IMAM OKO 20 DFANA,DOVOLJHNO DA SE ISPROBA SVE. Za razliku os symbian-a, android koji je instaliran da ovom telefonu je sam po sebi brzi,ne baguje,odaziv na programe je fantastican. Da napomenem da telefon mozete potpuno da personalizujete,preko programa,ikoniza,slika,meledoja...tu je za to nRAVNO ZADUZEN MARKET NA KOME MOZE DA SE NADJE PREKO 52.000 aplikacija koje su besplatne,tako da za svakog ima po nesto. danas sam uradio par slicica slikani njime,u svakom modu po nekoliko. Znaci nema neke vece razlike nego sto mi pravi slike digitalni foto aparat sa 8MP. Da vazna napomena koju nigde nisu stavili,telefonm nije bas toliko mali,sasvim je zadovoljavajucih dimezija,najmanji na trzistu je svakako. Ito sto pise da je dispej svega 320x240,nemojte da vas zavarava. mnogima ce znaciti da kazem da su dimezije displeja 50x55mm. jer i telefoni za istom rezolucijom imaju mnogo manji displej. tako ako vas je nesto kolebalo oko kupovine kao tako mali displej pa tuch screan,kako li je raditi na njemu, verujte mi, ja nisan napravio ni jednu gresku dosada,nista pogresno nije pritisnuto.
PREPORUKA ZA LJUBITELJE ANDROID OS,BRZ JE ,LAGAN,DOPADLJIVOG DIZAJNA,SVAKO KO GA JE VIDEO ODUSEVIO SE...JA SAM BIO ODUSEVLJEN I VEC 20 DANA OTRIKAVAM NESTO NOVO. MOGUCNOSTI STO SE TICE APLIKACIJA PRIBLIZNO SU JEDNAKE RACUNARU,NEISRPNE SU UZ MARKET KOJI DOLAZI INSTALIRAN NA SAM TELEFON... JOS JEDNA VAZNA STVAR,IZASLA JE GARMIN NAVIGACIJA ZA ANDROID OPERATIVNI SISTEM,TAKO DA AKO IMA ONIH KOJI I DALJE STAVLJAJU SYMBIAN NA PRVO MESTO BAS ZBOG TOGA VREME JE DA SE PREDAJU...

DA I AKO NEKOGA INTERESUJE JOS NESTO konkretnije,RADO CU ODGOVORITI NA SVE... i izvinjavam se za sva velika slova,sutra moram da kupim tastaturu :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ja razmisljam da kupim ovaj telefon ali gdje god da pogledam ne pise cijena. Da li neko zna koliko kosta ovaj telefon???
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
10
PRVO hi svima na forumu..srecni bozicni i novogodisnji i itd....sve naj naj itd ja sam sebe castio za bozic xperia x8 i zanimaju me mape i kako do njih
 
Natrag
Top