Sony Ericsson K800i

Član
Učlanjen(a)
25.03.2009
Poruka
4
Sony Ericsson K800i


k800i_black.jpg



Veličina
: 106x47x22 mm

Težina: 115 grama

Ekran: (18-bit) 262.144 boja,TFT,240x320 piksela

Memorija: Phone memory 64MB, Memory Stick Micro

Kamera: video zapis, digitalni zoom, blic, autofokus, poklopac sočiva

Muzika: Medija plejer

Razonoda: Java, Video pregledanje, Video striming
Povezivanje: Bluetooth tehnologija, Infracrveni port, Modem, USB medijum velikog kapaciteta, USB podrška, Usklađivanje PC
Razmena poruka: Audio rekorder, Email, Razmena poruka sa slikama (MMS), Razmena tekstualnih poruka (SMS), Unos teksta sa predviđanjem
Dizajn: Animacija pozadine, Komandno dugme,Pozadina...
Organizator: Budilnik, Kalendar, Kalkulator, Kontakti, Napomene, Sat za odbrojavanje vremena, Telefonski imenik, Zadaci, štoperica...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.04.2009
Poruka
9
Hehe,moj telefon.
Inace sve je super osim sto je debeo ko stoka xD. :D
 

zee

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
1
Imam telefon oko 18.meseci i mogu reći da je extra.Za novce koliko košta nećete naći bolji tel.Ima ksenonski blic i 3.2mp. Baterija je veoma izdržljiva i kad se slika sa blicem.Slike su odlične i u mraku što kod većine telefona nije slučaj!!!A to što je malo deblji je prednost jer dobro stoji u ruci a nije kao neke nokie ili samsunzi koji prosto klize iz ruke ako je dlan i malo vlažan. Moje iskrene preporuke za ovaj fon!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
12
Jas go imam telefonov okolu 6 meseci i sum premnogu zadovolen,iam staveno Memorsku od 2 gb,instalirano sve i svasta od aplikacie,flesuvan mi je vo w880 imam Wokman,telefonot e stvarno super samo sto je malko debel!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
1
I ja imam K800,i ne mogu da postavim temu za moj telefon sa satom da pokazuje tacno vreme,a iste te teme moze na K770 i pokazuje tacno vreme,nije mi jasno,ako mozete objasnite mi,mozda ima neka opcija ili jednostavno nece...Hvala
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Odlican telefon,imam ga oko 2god.Napravio sam sa njim mnogo dobrih fotografija u nekim situacijama gde je potrebno odreagovati u momentu.U poslednjih mesec-dva pojavio mi se prvi problemcic,nemogu da ga konektujem sa kompom:dntknw:.
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2009
Poruka
2
Hej....imam k800i i jako jednostavno se konektuje sa kompom...treba ti USB kabl i driver.
Ako nemas driver mozes da ga skines sa neta, cak i na official web site-u.
Koristis opciju file transfer.
Ako zelis da prebacis imenik i poruke na komp potreban ti je i software PC suite za model k800i,cak i to mozes da skines sa sonyericsson official site-a.
Pozzz


Inace tel je za te pare odlican.
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
0
Sony-Ericsson k800i imam ga od novembra 2007 i pre zadovoljan sam sa njim ima sve sto ti treba od radija samo trebaju slusalice jer ih koristi kao antenu ima dobar foto aparat i u njemu imam karticu od i gb dimenzije i tezina su pristojne ni debel ni tanak displej ok da se sve vidi i opet bi ga kupio novog kao i ovaj sto koristim jednostavan za rukovanje skoro sve potrebe zadovoljava
jedina mana je sto nema navigaciju i sto se nemoze zakljucati tj staviti sifra na odredjene deijelove kao sms imenik da se ne moze ulaziti bez sivre kao sto ima samsung ali nista nije idealno jer to ne postoji ali ako posotji onda je to k800i
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
26
I ja imam K800,i ne mogu da postavim temu za moj telefon sa satom da pokazuje tacno vreme,a iste te teme moze na K770 i pokazuje tacno vreme,nije mi jasno,ako mozete objasnite mi,mozda ima neka opcija ili jednostavno nece...Hvala



Probaj sa ovim: Sony-Ericsson Themes Creator 3.32
 
Natrag
Top