Software za online gledanje televizije

Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
82
Pozdrav dragi moji forumaši.

Obaveštavam Vas da sam na Internetu pronašao software za online gledanje TV kanala iz različitih država.
Reč je o besplatnom software-u FilmOn HDi

Softver možete download-ovati sa sledećeg linka:

Kod:
http://www.filmon.tv/download#win

Moji utisci o dotičnom software-u su fantastični.
Software poseduje opciju snimanja tako da možete snimiti Vašu omiljenu emisiju, crtani film, dokumentarni film...

Naime favoriti su mi sledećii TV kanali: Russia Today, BBC, Miami TV.

Preporučujem Vam da instalirate navedeni software i bićete presrećni.
Instalacija software-a FilmOn HDi je optimalna solucija za forumaše koji nisu pretplaćeni na IPTV, satelitsku i kablovsku televiziju.

Saopštavam Vam da ako posetite početnu WEB stranicu sajta koju sam Vam priložio moćićete da gledate online televiziju bez instalacije.




Za forumaše koji se odluče da instaliraju software:
Potrebno je da izmenite podešavanje slike te da vam bude kao na screenshot-u koji Vam prilažem

myK51Rf.png




Have fun.
 
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
63
Pogledao sam ponudu kanala koji se mogu gledati i sve su to kanali sa starim filmovima, skoro svi su crno beli...nema bas nekih interesantnih kanala...mozda 2, 3 kanala koja bi se mogla gledati u nekom kracem periodu...recimo 5 minuta pa da pobegnes od kompjutera.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
@laki2202
Ponuda kanala je namenjena gerentoloskom centru, tako da post itekako drzi vodu, ..tako da se ne moz bunis. Jeli, sta se desava, kakva je ovo otmica u Novom Sadu, ne moze niko da udje i izadje, sta se desava?
Mog coveka ispretresli do gole koze!
 
Natrag
Top