Software {Chat}

Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
12
do pre jedan mesec koristio sam ga.... od kad je izasla probna verzija..... sad koristim W8 ...I BAS JE HAOS .. :-|
 
Član
Učlanjen(a)
08.06.2009
Poruka
52
Ja se slažem s tobom što se tiče Viste, ali nemoj molim te da tako loše pričaš o XP-u. Pa 7-ica je nastala na platformi XP-a, koji je naravno pre 7-ice bio najbolji Windows.

Pozzzz
KUNTA
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
Prešao sam sa 7 Starter verzije na 7 Ultimate. Primećujem ogromnu razliku, jer sam instalirao jezički paket, pa mi je sad sve na srpskom jeziku, a mogu da vratim i na engleski ili bilo koji drugi jezik.Ukratko, svako ko ima bilo koju ‚‚nižu" verziju win 7 ( Starter, home basic, home premium i profesional), može da pređe na win 7 ultimate. Ovo pišem jer sam se dve godine mučio sa najslabijom, Starter verzijom Win-a. Tek sada vidim šta sam propustio. (Ako nekom zatrebna, mogu da objasnim. Postupak je jednostavan. Isprobao sam ga na više mašina i 100% radi). WIN 8 nisam probao. Kažu da je težak sa ‚‚legalizaciju". Dok neko ne reši ovaj ‚‚problem" uživaću uz WIN 7Ultimate.:hi:
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2012
Poruka
7
Takodje možeš da na Youtube-u pretražiš video snimke sa nazivom Windows 7 i tako ćeš naći, i ja sam imao preko 8 godina XP i prešao sam na Windows 7 Ultimate ^^
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
121
Slažem se sa -Kuntom- pre Win 7-ice Xp je bio zakon
Inače sam korisnik Win 7 Ultimate 32 Bit-a više od dve godine i zadovoljan sam :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2
Za obicnog(kucnog) korisnika, najbolja verzija Win7 jeste Home Premium. U njoj imate sve sto vam je potrebno za svakodnevni rad. Ultimate ima mnogo vise procesa koji bespotrebno usporavaju rad racunara, a 90% korisnika ih ne koristi. Ja mislim da je to do mentaliteta ljudi, jer je to kao ulitmativna i "najbolja" verzija windowsa i u tome prave veliku gresku.
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2012
Poruka
7
Koristim Ultimate već dugo godina, 32 bitnu verziju. DObar je, samo je problem šta ni jedan drajver za SS2 satelit ne radi normalno, pa se ne može koristiti. Svi ruše sistem, a za neka velika kemijanja nemam previše volje. 64 bitnu verziju sam koristio kratko zbog nedostatka drajvera i za druge uređaje, naprimjer, digitalnu TV. Ipak je XP do sada jedini koji relativno dobro radi (Win 98 su zapravo bili najbolji, na njima je sve radilo bez greške, nije bilo programa koji je stvarao probleme). Zato sada imam na kompu Win XP, Win7 ultimate i Win8 pro, uredno aktiviran na jednostavan način.
 
Član
Učlanjen(a)
30.04.2012
Poruka
17
Xp je sigurno bio najbolji do izlaska Win7. Vistu koja je bila izmedju, koristio sam nekih 6 mjeseci i nisam bio odusevljen.

Vec duzi period sam na Win 7 Ultimate 32 Bit-a i u svakom slucaju sam zadovoljan.
 
Natrag
Top