snimanje zvuka

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pozdrav.
treba mi program pomocu kojeg cu snimati izlazni zvuk.
tj treba mi neki mix electro muzike koji nemogu naci da skinem na internetu, tj ima iih vise. znaci mogu naci da slusam na zvucnike ali nemogu naci za download, pa kontam da li ima neki program da snima taj zvuk tako da sebi snimim u mp3 ili neki drugi format?

unapred hvala
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Znam vrlo malo o audio programima pa ti ja sasvim sigurno ne mogu pomoci. Medjutim nisam uspeo iz tvoje poruke ni da shvatim sta ti je zapravo potrebno. Moguce je da ces morati jasnije da postavis pitanje kako bi ti neko ko o ovome zna vise od mene pomogao. Ako je moje neznanje preveliko i samo zbog toga nisam uspeo da shvatim sta ti je potrebno - molim za izvinjenje.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Hoces da sa kompjutera snimis zvuk koji izlazi iz zvucnika?Treba ti mikrofon.Probaj sa Audacity-jem.Imas bezbroj tutorijala na jutjubu.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
mislim da darko0000 želi da skine audio iz nekih mix setova ,ali postoji opcija samo play na određenom sajtu ;) možeš pokušati sa internet download menadžerom (idm) pa u njemu opcija
Internet Download Manager Grabber :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
e bas to, na tim sajtovima imam samo play, a nigde drugo ne mogu da nadjem tu pjesmu tj mix. samo na jednom ili dva sajta i tu ima samo play. nista vise.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
Najbolji ti je Audacity, Soundforge... Bilo koji program za obradu zvuka.
 
Natrag
Top