Snimanje sa RAPTR | HELP |

Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Dakle hocu da snimam gameplay i probao sam Fraps koji i nije bas dobar kvalitet je super ali su fajlovi ogromni , koristim amd graficku tj MSI HD 7970 pa hocu da igre snimam sa raptr jer sam cuo da je bolji od Fraps-a ali ne razumijem kako on radi jer kad udjem u igru nece da mi snima , da li igrica koju snimam mora biti original tj skinuta sa Steam-a, Origin-a ili Uplay-a. Ako je to tako napravljeno onda je to lose za nas obicne smrtnike koji nemam dovoljno novca za original igre.

Inace snimao sa danas pes 15 sa frapsom na 60fps je fraps podesen probao sam i manje ista stvar i uzasno mi steka u klipu ne moze se gledat a racunar je i vise nego jak za pes
FX-6300 - 6 jezgri na 3.5GHz
Ram: 4GB
Graficka : MSI HD 7970 3GB
I HDD
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Ja sam isto pokusavao i raspitao se kako-sta pa mi je receno da pogledam na pakovanju grafe ima li na zadnjoj strani kutije da piše da podrzava snimanje i ujedno pise ime original programa koje nisam primjetio -.- Imamo sličan komp pokusao sam par puta i radilo je :/// znači samo pokrenuo program koji ima na DVD-u grafe koji se instalirao sa driverima
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Ne pise na kutiji nista u vezi snimanja i raptr ali znam da moze jer imaju graficke neki codname i ima popis tih naziva i kao graficka ima taj kod koji je nap opisu znaci da ce raditi :D A plus ovo je relativno nivija graficka , neki kazu ne brendiran model r9 280x barem po jacini su iste.
Dakle imam jednu igricu koja je instalirana sa origina i na njoj koliko sam primjetio hoce da snima, pa me zato zanima da li igricam ora biti original. I kako da rijesim ovaj problem , inace instaliro sam najnoviji drajveri i raptr sa njihovog sajta :D
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Ok, sto se tice originala ja sam mogao koju god msm nije bilo vazno je li original :)
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
A sto ne snimas sa recimo Dxtory , Ezvid , Mirrilis Action itd itd...
 
Natrag
Top