Smeju li Hriscani da ubijaju ljude???

Smeju li Hriscani da ubijaju ljude ?

  • Smeju ubiti koga god pozele

    Votes: 0 0,0%
  • Smeju,ali samo nevernike,sektase i antihriste

    Votes: 0 0,0%
  • Smeju ako im to dopusti njihova crkva uz blagoslov

    Votes: 0 0,0%
  • Isus je zapovecio NE Ubij!!!Ne smeju ni da ubiju ni da teraju druge da ubijaju za njih.

    Votes: 2 100,0%

  • Total voters
    2
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Da li Hriscani smeju da ubijaju Hriscane i sve druge ljude?
kakvo je vase iskreno misljenje povodom toga?
A ako ne smeju da ubijaju ,ko su oni zapravo???
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Zar je moguce da ne znate odgovor na ovo pitanje???Jel
1.Petrova 5:
8 Budite trezni i pazite, jer suparnik vaš, đavo, kao lav ričući hodi i traži koga da proždere.
9 Branite se od njega tvrđom u veri, znajući da se takva stradanja događaju vašoj braći po svetu.
Efesanima 6 poglavlje govori koje oruzje trebaju da uzmu hriscani,i sa kim se bore i kako...,evo pocetak
11 Obucite se u sve oružje Božije, da biste se mogli održati protiv lukavstva đavolskog:
12 Jer naš rat nije s krvlju i s telom, nego s poglavarima i vlastima, i s upraviteljima tame ovog sveta, s duhovima pakosti ispod neba.
13 Toga radi uzmite sve oružje Božije, da biste se mogli braniti u zli dan, i svršivši sve održati se.
14 Stanite dakle opasavši bedra svoja istinom i obukavši se u oklop pravde,
15 I obuvši noge u pripravu jevanđelja mira;
16 A svrh svega uzmite štit vere o koji ćete moći pogasiti sve raspaljene strele nečastivog;
17 I kacigu spasenja uzmite, i mač duhovni koji je reč Božija.
Secate li se sta nam je Isus rekao u Bibliji ? ako nam neko udari samar,ili pokrade i slicno??? ,sta treba da radimo? Jel nam rekao da ubijamo???
Kako cemo opravdati ovoliko prolivene krvi "u ime Isusa? sto proli ovo takozvano hriscanstvo...?
Pa zar Sotona na ceka,da neko od JS ubije nekoga???,zar se Sotona tad ne bi radovao? A kako bi se osecali Jehova i Isus Hrist? Bi li im bilo drago da iz nekog JS izbija mrznja,zavist,ubistvo??? Kako treba da se ponasaju pravi hriscani u nevolji???
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Hajde da upoznamo Sotonsku taktiku,kako je uspeo da ubedi "hriscane" da ubijaju druge ljude.
Danas se "hriscanima"izjasnjava skoro pa jedna trecina stanovnika Zemlje,a najpoznatiji su kao religija po krvolocnosti i ubijanju,a slede ih ......
Pa kako je to krenulo da vidimo?
Evo kako je tu Umetnost Sotonskog laganja i zavodjenja opisao Lav Nikolajevic Tolstoj u pripovetci "Propast ada i njegovo obnovljenje" isecci
'...... И њихов живот био је тако добар да су све више придобијали остале људе. Кад сам то видео,помислио сам да је све изгубљено и хтео сам већ да одем. Међутим, ту се догодио један случај, сам по себи ништаван, али се мени учинило да заслужује пажњу и остао сам. Догодило се да су међу тим људима једни сма-трали да се сви морају обрезивати и да не треба јести оно што се приноси на жртву, а други су сматрали да то није потребно и да се не мора обрезивати и да се може све јести. И ја сам почео сугерирати и једнима и другима да је то разила-жење у мишљењу веома важно и да ни једна ни друга страна нипошто не треба да попушта, јер се то тиче служења Богу. И они су ми поверовали и распре су постале жешће....
....
Али зашто су цркве преобратиле учење у нашу корист? — рече Белзебуб.— Учиниле су оне то зато — настави ђаво у пелерини — што су, сматрајући себе јединим тумачима божјег закона и уверивши у то друге, ти људи постали најважнији доносиоци одлуке о људској судбини и зато су добили највишу власт над њима. Добивши ту власт, они су се, наравно, понели и махом предали разврату и тако изазвали пров себе негодовање и мржњу људи. За борбу против својих непријатеља они немају других средстава осим насиља, те су почели прогати,
осуђивати на смрт, спаљивати све оне који нису признавали њихову власт. Тако да су стицајем прилика били приморани да преиначе учење у том смислу како би оно оправдало и њихов лош живот оне свирепости које су примењивали према сво- јим непријатељима. Тако су и учинили....


....
То учење било је тако просто и јасно рече Белзебуб, још не верујући у то да су његове
слуге урадиле оно што се он није сетио да уради — да није било могуће преиначити га. »Поступај према другом онако како желиш да поступају према теби.« Како то преиначити?
— А за то су они, по мом савету, употребља- али разне начине — рече ђаво у пелерини. —
Л>уди имају бајку како је добри чаробњак, спаса- ваЈући човека од злог, претворио овог у зрно проса, и како је зао чаробњак, претворивши се у петла, хтео већ да позобље то зрно, али добри ча робњак изручи на зрно мерицу зрневља. И зао чаробњак није могао појести све зрневље и није могао наћи оно које му је било потребно. И они су, по моме савету, учинили исто са учењем онога који је учио да божји закон налаже да се другом
чини оно што желиш да други чине теби и про- гласили су 49 књига за свето излагање божјег за- кона и свако слово у тим књигама признали су за дело Бога — светог духа. Они су изручили на просту, разумљиву истину такву хрпу тобожњих светих истина да је било немогуће и усвојити_их сВ5 и наЈш у ЊИмаону јелну кпја је једина л»у- дима била потребна^. То је њихов први начин....
Nadjite je i procitajte
 
Natrag
Top