Član
Učlanjen(a)
27.02.2013
Poruka
29
Koristim LG TV koji ima Smart tv funkciju i uvidio sam da ova tema mnoge muči te sam odlučio otvoriti novu temu za razmjenu iskustava po ovome :
- kako doati IPTV streaming
- kako dodati XBMC
- kako dodati App preko USB-a
- Kako...
 
Član
Učlanjen(a)
27.02.2013
Poruka
29
Nitko ne koristi Smart Tv za gledanje IPTV-a ????
Kod:
[URL="http://siptv.eu/about/"]Smart IPTV на LG, Samsung, Philips Smart TV, приставках MAG 250 (Aura HD)[/URL]
[URL="http://ss-iptv.com/en/"]Main[/URL]
Slobodno instalirajte rade oba , ispitano , ako treba pomoć javite se !"!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Vrlo interesantno, imam Samsung ES8005, zelim da probam ovo. Ali izgleda da se mora platiti?
 
Član
Učlanjen(a)
27.02.2013
Poruka
29
Nema plačanja , ali moraš imati m3u listu, tj. ovo ti je IPTV player za TV.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Upravo sam malo testirao ovaj plugin. Hmmmm malo mi je sumljivo. Kad sam ga prvi put pokrenuo, pise fino poruka na ekranu da imam samo 24 stata da testiram plugin, nakon toga moram donirati da ga nastavim koristiti.

Drugo, ako hocu da ubacim svoju listu (koju naravno imam), trazi da je uploadujem na neki njihov server! Ovaj dio mi je sumljiv :)
Malo mi cudno postavljati kompletnu listu svojih, recimo futubox, kanala sa kljucem na tudji server.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Evo da malo dodam iskustva :)
Nakanio sam se i postavio dio svoje liste, mogu samo reci WOW. Fakat je odlicna aplikacija!

Do sada mislim najbrzi app za IPTV sto sam probao, naravno uz SimpleIPTV za windows. Ovaj sa SmartTV je brz ko munja, uredan i ima sve sto ti treba, EPG, liste\buketi, picon, biranje medju audio stream-a (ako stream podzava to) tid. Lici pravo na neki Dreambox skin :) Pravo brzo otvara i mjenja kanale. Likovi iz nettv bi mogli nesto nauciti, ali ne, vazno je pare uzet.

Kao sto sam naveo ranije, imas testni period od 24 sata, nakon toga moras donirati minimalno 5€ i mozes koristit koliko hoces. Vrijedi.

U kontaktnu sam ovim sto je napravio app, ubrzo stize i EPG za Ex-Yu kanale i piconi. Ma extra. :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.02.2013
Poruka
29
Koristim bez doniranja??
Kako postavljaš željeni titl , pokušao sam prema njihovim uputama ali mi blokira link ?
pošalji nettv listu ( bez usera) ako imaš na pm !
Vlatko
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Jel koristis za Samsung ili za LG?
Nevidim da ima opcija za biranje titlova. Samo audio ako stream podrzava. Crveno dugme.

Imam nettv listu ali nije kompletna, samo kanale koji mene interesuju :)
 
Natrag
Top