Slusalice Siberia v2 drajver problem

Član
Učlanjen(a)
02.10.2009
Poruka
109
Kupio sam slusalice Siberia v2 na kupujem prodajem i imam problem jer mi se cuje samo na desnu slusalicu, ne mogu da nadjem driver koji bi se culo na obe slusalice jer kada ih testiram zvuk koji bi trebalo da se cuje prvo na levu pa na desnu cuje se oba puta na desnu. Skinuo sam i steelseries engine takodje ne prepoznaje. Da li je imao jos neko takav problem?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Probaj dzek od slusalica povuci malo napolje,a za to vreme drzi slusalice na usima pa vidi da li ima promene.Mozda jednostavno dzek ne odgovara kontaktu kompa ili lapa,sta vec imas.
 
Član
Učlanjen(a)
02.10.2009
Poruka
109
Probao sam već to, čak i kad je priključeno preko usb-a javlja se isti problem.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Kupio sam slusalice Siberia v2 na kupujem prodajem i imam problem jer mi se cuje samo na desnu slusalicu, ne mogu da nadjem driver koji bi se culo na obe slusalice jer kada ih testiram zvuk koji bi trebalo da se cuje prvo na levu pa na desnu cuje se oba puta na desnu. Skinuo sam i steelseries engine takodje ne prepoznaje. Da li je imao jos neko takav problem?

Download Engine 3.12.1
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Drajver:

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Član
Učlanjen(a)
02.10.2009
Poruka
109
Ovi drajveri su za win7, win8 i vistu, a ja imam win10. Probao sam i njih isto neće, ne znam da li ima veze što je win10. Takođe za steelseries engine sam skidao i uopšte ne propoznaje slušalice ni na usb ni na audio jack.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Da li si ti te slušalice probao na nekom drugom uređaju (telefon)?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ovi drajveri su za win7, win8 i vistu, a ja imam win10. Probao sam i njih isto neće, ne znam da li ima veze što je win10. Takođe za steelseries engine sam skidao i uopšte ne propoznaje slušalice ni na usb ni na audio jack.
Ne verujem da je do drajvera,jer sada za takve stvari,slusalice i web kamere imas drajverekoji obuhvataju sva tri OS-a.Win.7,Win.8 i Win.10.Probaj ti to proveri u podesavanjima Realtek HD Audio Manager.Vidi kad otvoris komandu Realteka,gde je ubodena slusalica,pa idi desni klik na taj dzek,kada se otvori padajuci meni,potrazi komandu gde pise "headphones",pa "OK" i trebalo bi da radeako su u redu.Sto kaze Salac UE probaj ih na nekom drugom uredjaju.
 
Član
Učlanjen(a)
02.10.2009
Poruka
109
I dalje isto samo kada priključim preko usb-a tada radi desna samo, a kada priključim na audio jack ne čuje se ni desna ni leva. Takođe isti problem se javlja i na drugom uređaju.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ne bvi bilo lose da od nekoga pozajmis slusalice koje rade kod toga,od koga bi uzeo i probao,pa da vidimo sta ce biti.
 
Natrag
Top