Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
20
Ne znam da li sam pogodio pod forum....

Idem u 1. razred gimnazije i imamo da citamo slobodnu lektiru.... Jel moze neko da mi preporuci nesto?
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Da Vinčijev kod,
knjiga od koje će ti zastati dah
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
447
Slazem se, a takodje preporucujem i nesto od Patersona. Na primer Kros ili Jedrenje...
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
10
Od tih gluposti svakako bolje za tebe je da procitas neku bolju knjigu tipa ''Quo Vadis'',''Ja Klaudije'' ili proslogodisnju knjigu dobitnika Nobelove nagrade ''Avanture nevaljale devojcice'' od Ljose.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Blago vama kad mozete birati sta da procitate. Ja bih ti preporucio roman koji je 1982. godine dobio Nobelovu nagradu, a roman je 100 godina samoce - Gabrijel Garsija Markez. Ima oko 350 str. ali je stvarno super. Malo ce da te muci sto se imena likova ponavljaju, ali odmah od pocetka pocni praviti porodicno stablo porodice Buendija (porodica u romanu) i bice sve uredu. :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
3
Bila sta od Stephena Hawkinga.Imas da zadivis sve u razredu,posebno profesoricu,a sto je najbolje uopce te nece niti ispitivati sadrzaj,jer cim pocnes pricati blejat ce u tebe kao"telad u sarena vrata".I lijepo 5 u dnevnik,a nitko nema tri ciste sto si im pricao:)))
Vjeruj mi,isprobana metoda iz gimnazije:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
23
Lovac na zmajeve, Haled Hoseini
Kornelija Funke, Gospodara lopova
 
Natrag
Top