Slađani Ivanišević otkazali Filipine

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
61
26737923.jpg

Ona je već uveliko trebalo da bude na Filipinima, gde se trenutno za 50.000 evra bore mnogi VIP Robinzoni, ali su joj producenti iznenada otkazali učešće.

- Slađana je potpisala ugovor i prošla sve testove pred odlazak na Filipine, čak je primila i vakcine koje su obavezne! Kada su je pozvali da otkažu njeno učešće, ona se već spakovala za put. Nije dobila nikakvo objašnjenje zašto neće učestvovati u rijalitiju i veoma je razočarana. Željno je iščekivala odlazak na ostrvo jer je veliki avanturista. Još uvek ne može da veruje šta se dogodilo i nada se da će od produkcije dobiti bar neko objašnjenje. Razočarana je, teško je podnela iznenadno otkazivanje - kaže izvor Pressa blizak pevačici.

Kada smo pozvali Ivaniševićevu da nam prokomentariše naše saznanje, ljubazno nam je objasnila da o tome ne može da priča za medije.

Izvor: Press
Ako nezna te ko je ona..pogledajte ovaj klip
NarTube - Sladjana Ivanisevic - 5 minuta watch video, clips, musics, movies, films, fragman, free, video izle, diziler, klipler, filmler, sinema, bedava, ücretsiz, müzik

i p.
lajkujte moj vip survivor fan page
http://www.facebook.com/Man.Utd.KingS.Of.EurOpe#!/pages/VIP-Survivor-Serbia/141570972532706?v=wall&ref=ts
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ako nezna te ko je ona..pogledajte ovaj klip

Pogledao sam klip ali i dalje ne znam ko je doticna...:dntknw:
Mislim... skapirao sam da je neka pevaljka u pokusaju ali je sad prvi put za zivota vidim... :vorred:


Mada... ako uzmemo u obzir ko su ostale " zvezde " koje su otisle na Filipine, onda nije ni cudo sto je ona izvisila...
Ipak je to " VIP " serijal, a svi ostali ucesnici su mnoooooogo poznatiji od doticne... ;)
 
Natrag
Top