skola na serbian forumu

Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
Dobro novo pitanje Pariz je bio tacan odgovor
-Koje su boje duge?

Црвенa, наранџастa, жутa, зеленa, плавa, Индиго и љубичаста су дугине боје, али то није увек редослед боја којекоји се види
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
U vidnom spektru, odnosno skupu boja, koje ljudsko oko može raspoznati, dolaze redom crvena, narančasta, žuta, zelena, plava, ljubičasta.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Црвенa, наранџастa, жутa, зеленa, плавa, Индиго и љубичаста су дугине боје, али то није увек редослед боја којекоји се види
Bravoooooooooooooooooo srgapfc je pobedio na prvoj skoli na serbianforumu cestitaj tvom protivniku yukicu na borbi i ja te zvanicno proglasavam najpametnijim covekom na serbianforumu za sada i jel imas nesto da saopstis zbog ove odlicne pobede?
Sledeca skola u maju e da posto srgapfc kaze nesto svi mu mozemo cestitati preko privatne poruke ili preko bilo cega vredi ispostovati ga ja mu prvi cestitam ajde jel ima jos neko cestitku?
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Sad cu ja kao oni u kvizu Milke Canić "Slagalica".

Eto, nesto nisam bio u formi, trema, bla...bla...bla, protivnik je bio bolji i to je to.
Sve je ovo samo igra i ovom prilikom zelim da cestitam pobedniku i novom nosiocu titule najpametnijeg coveka na Serbian Forumu.
Ja kao drugoplasirani, zadovoljan sam sto sam, eto, malo gluplji, ali bice prostora za unapredjivanje. :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Sad cu ja kao oni u kvizu Milke Canić "Slagalica".

Eto, nesto nisam bio u formi, trema, bla...bla...bla, protivnik je bio bolji i to je to.
Sve je ovo samo igra i ovom prilikom zelim da cestitam pobedniku i novom nosiocu titule najpametnijeg coveka na Serbian Forumu.
Ja kao drugoplasirani, zadovoljan sam sto sam, eto, malo gluplji, ali bice prostora za unapredjivanje. :)
Mozes se prijaviti u maju na drugu skolu na serbian forumu do tada sve cestitke i tebi malo si bio zakasnio ali nema veze ljudi evo slobodno cestitajte i yukicu za pokazano znanje.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Cestitam al nije to to sve se moglo na netu naci a ti jovane kazes da ne moze!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
HVALA
KAko ono ide na dodeli oskara

Prvo bih hteo da pozdravim mamu i tatu i sve koji su bili uz mene, drago mi je što sam Ja osvojio ovu laskavu titulu "Najpametnijeg čoveka na serbianforumu" za sada.možda nisam bio najbolji đak, ali šta je tuje.:hi:
 
Natrag
Top