Sinhronizovani crtani u XBMC?

Učlanjen(a)
28.08.2011
Poruka
3
Pozdrav svima,
zahvaljujuci ljudima ovde naucio sam da radim sa XBMC-om i mislim da je jako dobar i kvalitetan HT program. Interesuje me a nigde nisam nasao da il negde mogu da nadjem ili da li postoji neki addon sa sinhronizovanim crtacima? Nailazio sam na live tv kanale sa multi jezicima i znam gde da promenim audio jezik ali nigde nisam nasao crtace koji su sinhronizovani i da li uopste tamo postoje? Havala unapred...
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Pozdrav svima,
zahvaljujuci ljudima ovde naucio sam da radim sa XBMC-om i mislim da je jako dobar i kvalitetan HT program. Interesuje me a nigde nisam nasao da il negde mogu da nadjem ili da li postoji neki addon sa sinhronizovanim crtacima? Nailazio sam na live tv kanale sa multi jezicima i znam gde da promenim audio jezik ali nigde nisam nasao crtace koji su sinhronizovani i da li uopste tamo postoje? Havala unapred...
Ne postoji tako nesto, al npr. to mozes resiti pomocu Youtube tako sto ces napraviti listu omiljenih crtaca na svom nalogu i posle je koristiti u XBMC pomocu Youtube Add-ona.
 
Učlanjen(a)
28.08.2011
Poruka
3
To sam vec uradio. Nego sam mislio malo novije d nadjem da su ai hronizovani ali ok. Hvala u svakom slucaju.
 
Natrag
Top