Silovali bolesnu devojku!

Član
Učlanjen(a)
28.03.2009
Poruka
6
E stvarno Vas ne razumem????? Pa zar nemate ni malo maste? Ma koja smrtna kazna, koji rudnik, Turci su imali jednu veoma poucnu kaznu za TAKVE i njima slicne. Da docaram.....
Nadjes jedan dugacki kolac (duzina-3,50M / sirina-10-15cmm), dobro ga zasiljis a onda ubodes u ...... da se ne izrazavam i kada ubodes u doticno mesto guras ali polako dok god ne izadje iza glave (pazis da ih ne povredis-smrtno) i kada sve to uradis ostavis ih u centru grada za nauk ostalim bolesnicima koji pomisljaju na isto.
P.S. zaboravio sam da kazem, kolac dobro namastiti svinjskom mascu ili nekim slicnim preparatom da bi bolje klizilo.....
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
... Боље послати то у неки рудник или градилиште да држава има користи од њих. ДАноноћни рад или тако нешто.

Mislim da to nije dobra ideja, jer takve poslove rade uglavnom čestiti i pošteni ljudi...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
E stvarno Vas ne razumem????? Pa zar nemate ni malo maste? Ma koja smrtna kazna, koji rudnik, Turci su imali jednu veoma poucnu kaznu za TAKVE i njima slicne. Da docaram.....
Nadjes jedan dugacki kolac (duzina-3,50M / sirina-10-15cmm), dobro ga zasiljis a onda ubodes u ...... da se ne izrazavam i kada ubodes u doticno mesto guras ali polako dok god ne izadje iza glave (pazis da ih ne povredis-smrtno) i kada sve to uradis ostavis ih u centru grada za nauk ostalim bolesnicima koji pomisljaju na isto.
P.S. zaboravio sam da kazem, kolac dobro namastiti svinjskom mascu ili nekim slicnim preparatom da bi bolje klizilo.....

Ko je gledao Crnog Gruju cuo je za taj metod... Mada sam ja za onaj stari metak u celo,sto kaze ljubopitljiva,a ne da dobiju po 5 god,pa na ulicu...
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Имаш неку идеју?

Nemam, ali nema ni potrebe da se naprežem sad nešto oko toga, evo:

E stvarno Vas ne razumem????? Pa zar nemate ni malo maste? Ma koja smrtna kazna, koji rudnik, Turci su imali jednu veoma poucnu kaznu za TAKVE i njima slicne. Da docaram.....
Nadjes jedan dugacki kolac (duzina-3,50M / sirina-10-15cmm), dobro ga zasiljis a onda ubodes u ...... da se ne izrazavam i kada ubodes u doticno mesto guras ali polako dok god ne izadje iza glave (pazis da ih ne povredis-smrtno) i kada sve to uradis ostavis ih u centru grada za nauk ostalim bolesnicima koji pomisljaju na isto.
P.S. zaboravio sam da kazem, kolac dobro namastiti svinjskom mascu ili nekim slicnim preparatom da bi bolje klizilo.....

Super ideja.
 
Natrag
Top