SF VPN Client

Učlanjen(a)
20.09.2023
Poruka
21
Pozdrav. Preuzmi ovu verziju SF-VPNClient v1.1.5
Hvala salezli za novu verziju.Ali opet imam isti problem, odradim sve do startanja programa i sve je u redu,
startam program a njega nema nevidan je.
Imam win 11 najnovija verzija ako ima to neke veze, pa moguče i tu da je neki problem .Nije mi jasno zašto se ne vidi u čemu je fora
stari 1.0.8 kad ga startam on je več na ekranu. Molila bi za pomoč.
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Hvala salezli za novu verziju.Ali opet imam isti problem, odradim sve do startanja programa i sve je u redu,
startam program a njega nema nevidan je.
Imam win 11 najnovija verzija ako ima to neke veze, pa moguče i tu da je neki problem .Nije mi jasno zašto se ne vidi u čemu je fora
stari 1.0.8 kad ga startam on je več na ekranu. Molila bi za pomoč.
problem je da nešto nisi odradio kako treba. za ovu aplikaciju ti nije potrebna niti instalacija već samo raspakovan folder sa svim onim što je @salezli spakovao u "SF-VPNClient v1.1.5 i pokretanjem .exe file-a instalira se folder C:\Users\xxxx\AppData\Roaming\SF-VPNClient gde se takodje nalazi vpnlist.txt file sa istim podacima kao i u glavnom folderu (kod mene je to na: D:\IPTV\SF-VPNClient_v1.1.5\SF-VPNClient_v1.1.5\x64).
samo da napomenem da na licenciranom windows 11 pro x64bit imam takodje instaliran licencirani nordVPN, aktiviran trial eset-nod internet security antivirus i sve radi normalno. takodje ostala mi je i verzija SF-VPNClient v1..1.0 koja takodje radi. veliko hvala @salezli-u na svim aplikacijama koje je kreirao za sve nas a koji su od velike pomoći pozdravsf-vpnclient-v115-pic.png
 

Prilozi

  • Snimak ekrana 2023-11-05 181623.png
    Snimak ekrana 2023-11-05 181623.png
    144,8 KB · Pregleda: 34
  • sf-vpnclient-v110-pic.png
    sf-vpnclient-v110-pic.png
    445,5 KB · Pregleda: 34
Učlanjen(a)
20.09.2023
Poruka
21
problem je da nešto nisi odradio kako treba. za ovu aplikaciju ti nije potrebna niti instalacija već samo raspakovan folder sa svim onim što je @salezli spakovao u "SF-VPNClient v1.1.5 i pokretanjem .exe file-a instalira se folder C:\Users\xxxx\AppData\Roaming\SF-VPNClient gde se takodje nalazi vpnlist.txt file sa istim podacima kao i u glavnom folderu (kod mene je to na: D:\IPTV\SF-VPNClient_v1.1.5\SF-VPNClient_v1.1.5\x64).
samo da napomenem da na licenciranom windows 11 pro x64bit imam takodje instaliran licencirani nordVPN, aktiviran trial eset-nod internet security antivirus i sve radi normalno. takodje ostala mi je i verzija SF-VPNClient v1..1.0 koja takodje radi. veliko hvala @salezli-u na svim aplikacijama koje je kreirao za sve nas a koji su od velike pomoći pozdravPogledajte prilog 162353
Ma sve sam to uradila kako treba,win je licensni antivirus original (i ne kaže ništa),aplikacija se instalira bes problema,,ali se ne pojavi, ha kako je moguče.Več dve sedmice se zajebavam stim i neče i neče.Ali našla sam problem ako se tako može reči i rešila sve je ok i radi tako ko mora.Ali nemam vremena sad posao znate kako to ide,sledeči post kad imam malo vremena objasniči kako sam rešila problem. Možda nekome to pomogne. Hvala za pomoč .
 
Učlanjen(a)
20.09.2023
Poruka
21
Ma sve sam to uradila kako treba,win je licensni antivirus original (i ne kaže ništa),aplikacija se instalira bes problema,,ali se ne pojavi, ha kako je moguče.Več dve sedmice se zajebavam stim i neče i neče.Ali našla sam problem ako se tako može reči i rešila sve je ok i radi tako ko mora.Ali nemam vremena sad posao znate kako to ide,sledeči post kad imam malo vremena objasniči kako sam rešila problem. Možda nekome to pomogne. Hvala za pomoč .
Pa evo kod mene problem sam rešila da sam u novi folder,najnovieg klienta dala lib od starega klienta,i to radi bes problema.Hvala za pomoč i savjete svima.
 
Natrag
Top