SF Vip plejer

Učlanjen(a)
19.11.2015
Poruka
138
Meni neće da uradi update na v1.2.7.78
Pri svakom pokretanju nudi update, ali ga ne uradi
 
Učlanjen(a)
27.03.2024
Poruka
1
Zdravo, pošto IPTV provajderi retko kada prilagođavaju EPG za letnje računanje vremena, da li bi programer razmotrio dodavanje opcije ručnog pomeranja EPG-a?

I hvala vam na odličnoj aplikaciji!

Izvinjavam se ako je Gugl pogrešno preveo moje pitanje.

Original:-

Hi, as IPTV providers hardly ever adjust EPG for daylight savings, would the developer consider adding a Manual EPG Offset option?

And thank you for a superb application!
 
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
2
Poslednja verzja, pri preuzimanju M3U liste sa dropBox-a, prijavljuje "Access denied".
Pomenute liste se bez problema ucitavaju u starim verzijama programa i u drugim plajerima.

Link sa DropBoxa je u sledecem formatu (izmenio sam kljuc, pa link nece raditi):

BTW Ne radi ni u verziji 1.2.7.78
 
Učlanjen(a)
12.04.2022
Poruka
28
@salezli Thank you for adding "save a dump-cache" I've requested. I'm testing that function and noticed some issues. For some channels it seems to be working fine, but for others I'm getting 0 byte file when saved. Also I've noticed for some channels not all audiotracks are saved - only the main/default one. It is possible to save pure raw stream in the memory and save pure raw stream to the file with this function? Also maybe save it as .TS file and not as .MP4 ?

Serbian autotranslation:
Hvala što ste dodali "Sačuvaj dump cache" koji sam tražio. Testiram ovu funkciju i primetio sam neke probleme. Čini se da dobro funkcioniše za neke kanale, ali za druge dobijam datoteku od 0 bajtova kada je sačuvam. Takođe sam primetio da za neke kanale nisu sačuvane sve audio numere - samo glavna / podrazumevana. Da li je moguće sačuvati čisti RAV tok u memoriji i sačuvati čisti RAV tok u datoteku pomoću ove funkcije? Takođe ga možda sačuvajte kao .TS datoteka, a ne kao .MP4?
 
Učlanjen(a)
03.01.2023
Poruka
39
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
nakon apdejta na poslednju verziju plejera v1.2.7.79 ne radi funkcija (a) - informacije o korisniku
 
Natrag
Top