SF Vip plejer

Učlanjen(a)
28.11.2023
Poruka
3
Pritisni kombinaciju tipki [Windows] + [K] na prijenosnom racunalu i povezi se sa Tv-om

Windows tipka + K trazenje uredjaja. Vas TV trebao bi se pojaviti ako imate omogucen "Miracast" ili "Screen Mirroring". Odaberite svoj TV i kliknite na Povezi

Izgleda ovako

Pogledajte prilog 163293

Pozdrav
Kako si dobio ikonice pokraj kanala? Jel to dođe s nekim eksternim EPG ili? Ako da, koji EPG koristiš, ne znam gdje to mogu naći.
 
Učlanjen(a)
28.11.2023
Poruka
3
Jel moguće nekako povezati opensubtitles ili neku drugu stranicu sa titlovima na player?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.581
Kako si dobio ikonice pokraj kanala? Jel to dođe s nekim eksternim EPG ili? Ako da, koji EPG koristiš, ne znam gdje to mogu naći.
Settings

logo.png

EPG
Kod:
http://epg.serbianforum.org/losmij/epg.xml.gz
EPG

Kod:
https://serbianforum.org/threads/serbianforum-epg.442681/post-3386978

Inace nas EPG iz razloga zato sto je javan i sto ima masu EX-YU kanala koriste na stotine i stotine stalkera kako domacih tako i stranih (tacnije 972 dns adrese) tako da ga na desetine i desetine hiljada korisnika koristi u raznoraznim stalkerima i neznajuci da je u pitanju nas epg a koji su oni ubacili u svoje panele i vuku ga od nas....niko nas nije ni pitao da ga koristi,ali ok neka sluzu ljudima za njih smo i pravili i stavili ga transparentno evo vec par godina..,

epg2.jpgepg.jpg

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
28.05.2023
Poruka
15
Mogu li se u mpv ubaciti neki eksterni shader-i za poboljsanje kvaliteta slike, kao npr MadVR? Znam da mogu u formatu primer.glsl ali ovaj madVR je u formatu primer.ax i primer.dll.
Takodje me zanima da li mogu da se renderuju 24,25,30 i 50 fps videi u 60fps.... Kao sto je to primer sa BlueSky Frame Converterom za media player classic?
I jos samo jedno pitanje, izvinjavam se. Prevashodno namenjeno kreatoru plejera Saletu. Da li mozes da mi pomognes da kanale iz mac liste otvaram u nekom eksternom plejeru, kao gore pomenuti MP Classic?
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Mogu li se u mpv ubaciti neki eksterni shader-i za poboljsanje kvaliteta slike, kao npr MadVR? Znam da mogu u formatu primer.glsl ali ovaj madVR je u formatu primer.ax i primer.dll.
Mpv ima sopstveni renderovan tako da nije kompatibilan sa madVR-om.

Takodje me zanima da li mogu da se renderuju 24,25,30 i 50 fps videi u 60fps.... Kao sto je to primer sa BlueSky Frame Converterom za media player classic?
Čini se da se AMD FMF može uključiti u Mpv-u kada pređete na Vulkan. Nisam siguran kako to da uradim u mpv.conf.

I jos samo jedno pitanje, izvinjavam se. Prevashodno namenjeno kreatoru plejera Saletu. Da li mozes da mi pomognes da kanale iz mac liste otvaram u nekom eksternom plejeru, kao gore pomenuti MP Classic?
Kada puštate strim u Sfvip Plaier-u, otvorite kontekstni meni i izaberite „Kopiraj trenutni URL u međuspremnik“. Zatim možete nalepiti ovaj URL u MPC.
copy url.png
 
Učlanjen(a)
28.02.2024
Poruka
14
Pozdrav,nov sam na ovom forumu a takodje i u ovoj problematici sa plejerima.Instalirao sam sfvip plejer i ubacio mac liste sve to lepo odradjeno i ucita lista medjutim kad pustim neki kanal odredi mi duzinu trajanja video najcesce 45 sec i izbaci kad prodje toliko vremena.Cudno je da se to ne desava uvek vec ponekad radi normalno i odgledam celu utakmicu.Dal je problem u listi,kompu ili netu .Ako ima neko neki savet neka javi.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
332
Dobro dosao na forum :)!
Najverovatnije je lista ta koja pravi zavrzlame :) ! Javi se na PP, da nedjemo neko resenje!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
128
znam da je bilo pitanje i prije ali nemogu naći...što treba učiniti da Sfvip (verzija 1.2.7.64) može playati youtube linkove?
 
Natrag
Top