SF Vip plejer

Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
29
Pozdrav ljudi. Posle dužeg vremena apdejtovao sam SF plejer na najnoviju verziju u želji da iskoristim funkciju favoriti. Međutim kada kliknem na add favorite ništa se ne dešava. Takođe kada uz pomoć opcije remove uklonim kanal iz liste, nakon restartovanja plejera dotični kanal se vrati u listu. Da li ja radim nešto pogrešno ili postoji neki problem?
 
Učlanjen(a)
22.12.2020
Poruka
154
Desni klik na kanal u listi pa onda levi klik na "Add/Remove Favorite" i taj kanal ce se pojaviti pod "Favorites" (zaokruzeno na skrinsotu, tamo je favorite lista)
 

Prilozi

  • favorites.PNG
    favorites.PNG
    19,2 KB · Pregleda: 72
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
29
Pa tako i radim s'tim što meni piše samo "add favorite", i nemam sekciju Favorites u gornjrm delu ekrana.

Probaću da reinstaliram plejer, nekad može da pomogne.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
to je samo data ideja sta se sve moze odraditi a vezano za ovaj plejer.......majstora je vise za pomenuto .....losmij,salezli........ :mig: ,ja sam samo idejni tvorac...... :beee:
Мудар си ти, Боки :mig:
Бацаш идеје а други се убијају од посла...

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Мудар си ти, Боки :mig:
Бацаш идеје а други се убијају од посла...

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
dzaba bi bile sve te ideje da nisu u pitanju kvalitetni ljudi prepuni znanja koji su spremni svima nama pomoci i olaksati u velikoj meri sve vezano za iptv....
kapa do poda majstorima......
 
Učlanjen(a)
22.03.2011
Poruka
5
Pozdrav,
Da li je moguce ici korak nazad u serijama a ne na osnovnu kategoriju?
Recimo, kada se udje u neku seriju pa ona ima vise seozna da se vratim na sezone a ne na pocetni meni.
Hvala
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
dzaba bi bile sve te ideje da nisu u pitanju kvalitetni ljudi prepuni znanja koji su spremni svima nama pomoci i olaksati u velikoj meri sve vezano za iptv....
kapa do poda majstorima......
Боки, није ваљда да си се наљутио. Не сме човек ни да се нашали. Наравно да сте сви ви који нам све ово омогућавате изузетно паметни и вредни људи, иначе не би било тако.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Боки, није ваљда да си се наљутио. Не сме човек ни да се нашали. Наравно да сте сви ви који нам све ово омогућавате изузетно паметни и вредни људи, иначе не би било тако.
ma gde se naljutio,opusteno........ :mig: :mig:
 
Učlanjen(a)
15.11.2020
Poruka
7
pozdrav....postoji li u playeru opcija za podešavanje epg? ovo bi bilo korisno za lokalne m3u liste ukolko nema ili ja ne vidim
 
Natrag
Top