SF Vip plejer

Učlanjen(a)
01.11.2021
Poruka
1
På min PC kan jag nu inte spela sfvip när jag är ansluten via wifi (och min internetleverantör hemma). Jag kan komma åt listan över alla TV-kanaler, men när jag väljer en kanal får jag felet "okänt filformat".
Men när jag låter min dator komma åt internet via min mobilleverantör (SIM-kort, G4) fungerar det bra.
Snälla hjälp!
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
da li je u pitanju novi bug ili ste promenili način rada?
Pre par apdejtova bilo je moguće sortirati kanale po imenu (u portalu, tamo gde je iptv) a sad ne može. Klikom na ime kanala ne dešava se ništa... Radi samo osnovno sortiranje po rednom broju. Nije rupa na nebu, tu je search, ali bi bilo zgodno da može opet da se sortira po imenu, nekad je praktičnije pogledati imena kanala po abecedi nego kucati ime u "search"?
update v1.2.1.79 popravljeno
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
Ni meni na vecini stalkera ne radi VOD, a za jedan stalker sam siguran da ima aktivan VOD jer imam ip sa filmovima od tog stalkera.
 
Učlanjen(a)
20.02.2021
Poruka
36
Jel se još nekome događa sa novom verzijom da neke accounte podupla a neke makne nakon svakog ponovnog otvaranja programa? btw vod ne radi ni kod mene
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Mislim da je VOD problem globalni. Mozda negde greska dok su pravili upgrade servera? Jer svi stanu u biti na istoj komandi.
 
Učlanjen(a)
21.05.2020
Poruka
19
"Jel se još nekome događa sa novom verzijom da neke accounte podupla a neke makne..."

I kod mene se to dešava. Neke sam accounte pogubio i prilikom sortiranja.
 
Natrag
Top