SF Vip plejer

Učlanjen(a)
18.03.2021
Poruka
9
Page up + enter
Page down + enter
Hello, I mean a single keystroke for zapping, for direct channel switching with one keystroke and no keystroke sequence like {Page up} + {enter}.
Since introduction see "Keyboard Control Ctrt + k"
Left and Right" for Frame video playback forward / backward", which replaced the previous keystroke. This could be used for zapping or changing channels without pressing a second key such as {enter}.
 
Učlanjen(a)
27.07.2021
Poruka
10
Try inserting this into mpv.conf (extended Salet variant):
Kod:
 profile = gpu-hq
vo = gpu
gpu-context = d3d11
hwdec = d3d11va
deband = on
deinterlace = yes
cursor-autohide = 1000
video-output-levels = full
video-aspect-override = -1
hls-bitrate = max
cache = auto



After 7 minutes of 4k channel playback, the load is again shifting from GPU to CPU(consuming 90%) and video starts stuttering.
Please suggest any other settings that need to be change
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.09.2010
Poruka
3
Drugari, imam jedno pitanje. Naime, u starijim verzijama plejera mi rexshx bez problema radi, dok u najnovijoj verziji mi isti mac izbacuje invalid login credentials, pa me interesuje kako to da resim, a da ne podizem stariju veriziju samo zbog rexshx-a. Unapred hvala na odgovoru i na sjajnom plejeru.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
906
Drugari, imam jedno pitanje. Naime, u starijim verzijama plejera mi rexshx bez problema radi, dok u najnovijoj verziji mi isti mac izbacuje invalid login credentials, pa me interesuje kako to da resim, a da ne podizem stariju veriziju samo zbog rexshx-a. Unapred hvala na odgovoru i na sjajnom plejeru.
mozda zbog user agent, promeni ga
Kod:
Mozilla/5.0 (Android 11; Mobile; rv:68.0) Gecko/68.0 Firefox/91.0
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
342
Drugari, imam jedno pitanje. Naime, u starijim verzijama plejera mi rexshx bez problema radi, dok u najnovijoj verziji mi isti mac izbacuje invalid login credentials, pa me interesuje kako to da resim, a da ne podizem stariju veriziju samo zbog rexshx-a. Unapred hvala na odgovoru i na sjajnom plejeru.
I u mene potpuno ista stvar
 
Učlanjen(a)
16.09.2010
Poruka
3
mozda zbog user agent, promeni ga
Kod:
Mozilla/5.0 (Android 11; Mobile; rv:68.0) Gecko/68.0 Firefox/91.0

kada sam promenio user agent, uspeo sam da otvorim kanale ali ne i da ih pokrenem. Problem sam resio tako sto sam umesto rexshx ubacio evelinstb, na isti mac, i sada radi bez problema.

Hvala jos jednom.
 
Natrag
Top