SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
138
Instalirana verzija 1.2.1.5 Prilikom pokusaja da napravim nalog za m3u listu (dosad koristio nalog za mac) plejer se gasi. Lista je ispravna i uredno radi u VLC-u. Probao sam i promenu imena,ali opet isto.....plejer kao krene da ucitava listu i odmah se gasi. Kako resiti problem?
@milkodjurovski to se meni isto desavalo na win 10 ako koristis samo defender ili neki drugi antivurus samo ga disejbluj i u njegovim podesavanjima omuguci da ti ne blokira SF.
 
Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Ako portal ima svoj epg onda ga plejer povuce.
Ako nema onda neka vlasnik portala postavi i epg :).

Nije do plejera nego to sto ima portal. Ako je lista na u&p onda nema epg i vod.

Nikako ne mogu da ukapiram kako da ubacim EPG. Da ne bih ispao glup i lenj gledao sam od pocetka ovaj thread i nasao ovaj odgovor. Koliko znam lista za EPG nije ista kao i lista kanal - ima XMLTV dodatak. Da li program to prepoznaje? Ja inace nikako ne mogu to da namestim da radi.
 
Učlanjen(a)
22.05.2020
Poruka
4
Ni kod mene nesto ne radi kako treba, uzeo novi komp i krenuo da instaliram i kad ukucam MAC i potvrdim samo mi izadje iz programa sad je WIN 10 prije na WIN 7 je radilo sve kako treba, zna li neko sta bi moglo da bude?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
Nikako ne mogu da ukapiram kako da ubacim EPG. Da ne bih ispao glup i lenj gledao sam od pocetka ovaj thread i nasao ovaj odgovor. Koliko znam lista za EPG nije ista kao i lista kanal - ima XMLTV dodatak. Da li program to prepoznaje? Ja inace nikako ne mogu to da namestim da radi.
Neznam sta nije jasno, plejer ucita ko bukvar sve sto ima (logo, epg) na taj neki portal, ako je vlasnik postavio. Ne moze da ucita nesto sto nema.
Nemozes da ubacis svoj epg u SF Vip plejer. Plejer nije raden da se moze ubaciti vlastiti epg, mozda u buduce bude i to.
 
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
31
@milkodjurovski to se meni isto desavalo na win 10 ako koristis samo defender ili neki drugi antivurus samo ga disejbluj i u njegovim podesavanjima omuguci da ti ne blokira SF.
Uradio,opet isto. Hvala u svakom slucaju.

Griješite što apdejtujete a ne sačuvate prethodnu veziju koja vam radi. Popravi to sve sale ali nema potrebe da se čeka na njega. Na početnoj strani je uvijek zadnja verzija. Ja radije skinem nju i pokrenem je pa ako je problem samo zagasim i koristim onu koju sam i do tad. Znači iz svake verzije pokrećeš iste ubačene liste samo što su apdejti različiti.
Na zalost nisam sacuvao stare verzije. Postoji li mogucnost da ih nekako nadjemo?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.229
Ko je skidao predhodne verzije nebitno koje ... u folderu Download vaseg brovsera nalaze se iste
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
66
Evo verzija 1.2.0.60 ako nekom koristi, to je poslednja koju imam sačuvanu i nju i dalje koristim
Kod:
https://www118.zippyshare.com/v/c6TGQif2/file.html
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top