SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
138
Da odgovorim sam sebi mozda pomogne drugima u mom prethodnom postu sam opisao problem. resenje je instalirati prethodnu verziju ne ovu koja je sada na uploudu.Da ne bih izazvao gnev ne dovodim u sumnju da kod vecine radi:) u mom slucaju iz neznanog razloga nije htela.Hvala autoru playera kao i svim koji svojim diskusijama olaksavaju svima koriscenje ovog vise nego dobrog playera za dzabe:) pri tom ne zaboraviti ljude iz senke koji nam ustupaju gratis listu.
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
20
Skinuo verzio na prvu stranu i onda uchinio update i dobio sam 1.2.1.0 na x86 koliko da potvrdim da radi update.
Pitao sam pre neki dan jel mozhe da se negde napishe za koju verziju sta je uchinjeno ili neko kratko uputstvo shta je sve uchinjeno do zadnje verzije. Poshto ovako dobija se nova verzija, ali niko da kazhe shta je uchinjeno na svakoj novoj verziji, ovako kad se pokrene nova verzija lichi na onu staru verziju i sigurno da nova verzija ima dakako puno novine, ali kako da mi saznamo shta je uragjeno. Hvala.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.368
Skinuo verzio na prvu stranu i onda uchinio update i dobio sam 1.2.1.0 na x86 koliko da potvrdim da radi update.
Pitao sam pre neki dan jel mozhe da se negde napishe za koju verziju sta je uchinjeno ili neko kratko uputstvo shta je sve uchinjeno do zadnje verzije. Poshto ovako dobija se nova verzija, ali niko da kazhe shta je uchinjeno na svakoj novoj verziji, ovako kad se pokrene nova verzija lichi na onu staru verziju i sigurno da nova verzija ima dakako puno novine, ali kako da mi saznamo shta je uragjeno. Hvala.
Svaki put kad ti plejer ponudi update u poruci pise sta je dodato u novoj verziji ;)
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Imam mali problem (predlog) u vezi SFVIP playera, i to u vezi zaglavlja sa komandama na dnu ekrana, kada se pomeri miš.
Kod mene se u toku filma ,epizode, pojavljuje zaglavlje ,i to više puta tokom filma iako miš ne diram ,čak i kad je isključen.
Predlog i pitanje:
Da li se može skratiti vreme pokazivanja tog zaglavlja na dnu odnosno isključiti komandom ...
Inače SFVIP player koristim od prve verzije pa do ove zadnje i radi perfektno ...Screenshot_1.jpg
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
20
Svaki put kad ti plejer ponudi update u poruci pise sta je dodato u novoj verziji ;)
Ma da razumeo sam ja to, ali sam trazhio negde u neku datoteku da stoi sve. Inache tako mogu da vidim samo zadnju promenu kad se uradi update, ja na primer svaku novu verziju skinem sa prve strane(nadam se i veliki broj isto tako) i samo raspakujem zip file , otvorim aplikaciju i idem dalje u potrazi po nove liste, dakle ako se ovako radi nema nachina da se vidi shta je uragjeno i dogragjeno. Opet hvala.
 
Natrag
Top