SF Vip plejer

Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Ne znam, iskreno... Ako neko isto koristi ExpressVPN neka ti kaze...

Ja nemam problem sa NordVPN i sa SF VIP. Sve radi.
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
295
@salezli, sve pohvale za sve dosadašnje verzije SFVIP player-a koji je najbolji od svih postojećih i jedno pitanje.
da li je moguće dodati opciju za kreiranje log-a koji bi imao informaciju o vremenu pokretanja aplikacije, naziv svih ili bar zadnjeg accounta i gledanog zadnjeg kanala? razlog je sledeći, noćas sam sa nekog od 91 accounta gledao film na nekom kanalu ali danas, da me ubiješ, ne mogu se setiti tog accounta :( . veliki pozdrav i puno uspeha u daljem radu!
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
@salezli, sve pohvale za sve dosadašnje verzije SFVIP player-a koji je najbolji od svih postojećih i jedno pitanje.
da li je moguće dodati opciju za kreiranje log-a koji bi imao informaciju o vremenu pokretanja aplikacije, naziv svih ili bar zadnjeg accounta i gledanog zadnjeg kanala? razlog je sledeći, noćas sam sa nekog od 91 accounta gledao film na nekom kanalu ali danas, da me ubiješ, ne mogu se setiti tog accounta :( . veliki pozdrav i puno uspeha u daljem radu!
mozes u mpv.conf da dodas liniju, ovo "C:\mpv.log" mozes da menjas gde zelis da cuva log.
log-file="C:\mpv.log"
 
Učlanjen(a)
28.04.2020
Poruka
4
mislim da to moze da se upise u mpv.conf
Kod:
# subtitle
# https://mpv.io/manual/master/#options-slang
slang=sr,hr,en
# audio
# https://mpv.io/manual/master/#options-alang
alang=sr,hr,en

Wonderful player, indeed. Congratulations!

1. A small trick:
mpv.conf:
Kod:
# recording a stream (by default) while playing - it will always be overwritten without asking - rename the recorded file if you want to keep it.
# useful in recording of vod streams from the very beginning.
stream-record=video.ts


2. Will you ever add support for Teletext subtitles?

# The only way, for the moment,  to get teletext subtitles:
mpv.conf:
[CODE]
# instead of playing a stream you will be able to record a file with all audio tracks and all subtitles tracks (including teletext subtitle tracks, if any available). 
# you are not able to watch the channel, only recording is allowed with this feature activated; 
# make it inactive if you want to go back to normal watching.
# make sure you will rename the recorded file if you want to keep it, it will always be overwritten without asking.
stream-dump=video.ts

3. Is there any possibility to add the second feature (dumping the file) as an extra option in your player, keeping however the possibility to watch the channel at the same time? 

Thank you!
 
Učlanjen(a)
07.01.2020
Poruka
29
Zdravo, jel moze ovaj zadnji update audio i video info font size da se namali nekako?
 
Natrag
Top