SF Vip plejer

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.102
sada je ispravljeno.......najnovije verzije su u prvom postu ove teme...
image.png
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
29.04.2020
Poruka
1
Zdravo, ja sam nov i zelim da Vas sve pozdravim
Imam jedno pitanje, zasto sfvip ne otvara serije pod vod a na iphoneu iSTB Lite sa isti url i mac adresa otvara serije?
Inace player sfvip je fenomenalan, hvala @salezli
 
Učlanjen(a)
17.09.2010
Poruka
173
Nisam nezahvalan ali moram konstatirati da se najnovija verzija stallno ruši što nije bio slućaj sa prošlim verzijama....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Moje neko iskustvo sa @salezli plejerom od prve instalacije kad sam ga instalirao do danas ..............

Od nastanka plejera pa do danas ubacivao sam liste kako sa Mac tako i sa user i pass nakon poboljsanja verzija plejera tj. usavrsavanja i dodavanja razno raznih funkcija itd...

Liste su bile ubacene u plejer kako iz moje neke znatizelje tako i liste koje sam ovdje clanovima ovog foruma slao na Pm i samim tim ostale su u plejeru jer sam prije nego sam poslao mac provjerio dal mac radi ili ne itd ...... ok nekad se desilo da nisam predhodno provjerio pa sam to ispravio u narednoj Pm sa validnom mac

Uzeo sam danas vremena da pogledam koliko lista imam u plejeru i samim tim da sve i jednu probam da vidim sta radi a sta ne ....

Zasto?

Imao sam problem prilikom ucitavanja lista tj. kod pokretanja samog plejera sporo je ucitavao 285 lista............

liste salezli plejer.png


ok ne bas sad toliko sporo ali sporije nego kad u plejeru recimo imate 20 lista ....

Problem sam imao prilikom ubacivanja servera i mac adrese jer sam morao vise puta desni klik misa da bi ubacio odgovarajuce podatke i kad ubacim i kliknem na YES preuzme sve ali taj add MAC Account ostane kao dole na slici iako imam u pozadini covjeculjke sa listama on je tu a nebi trebao da bude tako da sam morao restart plejera da bi se to maklo ....

salezli mac acc.png

znaci kad zelim staviti server i mac moram kliknuti vise puta u polje da bi mogao odredjeno da unesem ........

ujedno problem prilikom editovanja acc

salezli edit acc 2.png

da bi mogao da izbrisem postojeci server tj. mac ili da kopiram postojece islo je na bas otezan nacin ..................

Startujem plejer ... pokrenem listu ... pogledam dal radi ... vratim se na pocetak .....i u ljevom kraju plejera pojavi mi se

salezli sett.png

tad noram da kliknem bilo gdje na plejeru da bi se to maknulo .........

Problem sam imao kad kliknem na samog covjeculjka od liste

salezli covjeculjak.png

teze mi pokrene listu jer sam morao vise puta da kliknem na covjeculjka da bi mi se ucitala lista .....................

Problem koji sam takodjer imao sa listom kanala

salezli lista kanala.png

kliknem na live genres pokaze listu ali kad zelim da kliknem recimo po grupama izaberem bilo sta znalo se desiti da se plejer srusi ili ako kliknem na npr zemlju exyu nista se ne desava tako da morao vise puta klikati da bi ucitalo listu pritom se desavalo da sam plejer jednostavno nestane i morao ponovo pokrenut plejer ....

Nakon svake liste koju sam pojedinacno isprobao i u svakoj listi pokrenuo barem 1 kanal da bi se uvjerio da lista radi nakon brisanja NE validnih lista ostalo je 186 lista

salezli 186 lista.png

sad ono najbolje ;) svi od mene gore navedeni problemi vise NE postoje ;)

Ovo sam napisao iz razloga ako je neko od vas napucao priblizan Broj nojih ubacenih lista ili vise moguce je da imate isti problem kao i ja ...

Pozdrav
 
Natrag
Top